„Debesų žaidynės“ kviečia tėvelius su kūdikiais

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-11-12

Klaipėdos dramos teatre šį penktadienį, lapkričio 16 dieną, 11, 12 ir 13 valandomis bus rodomas kūdikiams skirtas spektaklis „Debesų žaidynės“.

Šokio teatras „Judesio erdvė“ po sėkmingo starto, rodant spektaklį kūdikiams „Debesų gaudyklė”, žada ir vėl nudžiuginti klaipėdiečius tėvelius ir jų kūdikius.

Šį penktadienį jiems bus parodyta antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis – „Debesų žaidynės“. Tai interaktyvus šokio ir judesio spektaklis, skirtas 18-24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams.

,,Debesų gaudyklės“ tęsinyje žiūrovų lauks keturi aktoriai, kurie tapo Debesų šeima – Tėtis, Mama ir du vaikai. Per muzikos garsus, besikeičiančias šviesas ir objektus, kūdikiai ir tėveliai bus įtraukti į sekamą istoriją – apie tai, kaip Debesis Tėtis ir Debesis Mama, pažadinti lietaus garsų, pradeda dar vieną dieną, kaip sekasi ryte pabudinti savo vaikus, kaip ieškomi kasdieniai kompromisai ir apie tai, kaip gera šnekučiuojantis gerti rytinę lietaus arbatą.

Organizatorių teigimu, pagrindinė spektaklio idėja – sukurti saugią erdvę, kurioje kūdikiai nuo spektaklio pradžios gali eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais, kurioje lavinamas jų smalsumas, judrumas, kuriamas tarpusavio ryšys.

Antrąja spektaklių trilogijos dalimi norima pabrėžti šeimos svarbą vaiko gyvenime.

Teigiama, kad šeima – tai vaiko saugumo ir meilės šaltinis bei pamatas. Tėveliams žaidžiant su vaikais, skiriant jiems savo laiko, ugdomas bendrumo jausmas. Tokiu amžiaus laikotarpiu ypač svarbus tėvų buvimas šalia ir vaiko atradimų patvirtinimas.

Spektaklio choreografė ir režisierė Laura Geraščenko, scenografė ir kostiumų dailininkė Angelina Furmaniuk – Savickienė, muzikos autorius Kristijonas Lučinskas.

Spektaklyje dalyvauja šokėjai ir aktoriai Kamilė Andriuškaitė, Darius Berulis, Elinga Serapinaitė, Jonas Viršilas.

Spektaklis truks 40 min.

 

Žymos: | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Klaipėdos/Mažosios Lietuvos istorija, Svarbu

Bastiono poternoje - nauja kultūrinė erdvė 

Šį šeštadienį, 18 val., Klaipėdoje duris atvers nauja kultūrinė erdvė, įkurta gynybinių įtvirtinimo poternoje. Joje bus galima susipažinti su ekspozicija ...
2024-06-07
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra

„Mūzos“ apdovanojimas - Eglei Barauskaitei

Šeštadienį vakare į Klaipėdos dramos teatro spektaklį „Fragmentas“ susirinkę žiūrovai tapo tradicinio „Mūzos“ apdovanojimo teikimo ceremonijos liudininkais. Jau eilę metų ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Kultūra

Klaipėdos dramos teatro aktoriai iš naujo įprasmina save ir savo profesiją

Pristatant „Esminių mazgų“ renginių ciklą Klaipėdos dramos teatre rudenį teigta, kad į didesnę bendruomenės įtrauktį nukreipti renginiai šiame teatre peržengė ...
2024-02-09
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This