P0

Kultūra

“Debesų žaidynės“ kviečia tėvelius su kūdikiais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-12


Klaipėdos dramos teatre šį penktadienį, lapkričio 16 dieną, 11, 12 ir 13 valandomis bus rodomas kūdikiams skirtas spektaklis “Debesų žaidynės“.

Šokio teatras „Judesio erdvė“ po sėkmingo starto, rodant spektaklį kūdikiams “Debesų gaudyklė”, žada ir vėl nudžiuginti klaipėdiečius tėvelius ir jų kūdikius.

Šį penktadienį jiems bus parodyta antroji spektaklių kūdikiams trilogijos dalis – “Debesų žaidynės“. Tai interaktyvus šokio ir judesio spektaklis, skirtas 18-24 mėnesių kūdikiams bei jų tėveliams.

,,Debesų gaudyklės“ tęsinyje žiūrovų lauks keturi aktoriai, kurie tapo Debesų šeima – Tėtis, Mama ir du vaikai. Per muzikos garsus, besikeičiančias šviesas ir objektus, kūdikiai ir tėveliai bus įtraukti į sekamą istoriją – apie tai, kaip Debesis Tėtis ir Debesis Mama, pažadinti lietaus garsų, pradeda dar vieną dieną, kaip sekasi ryte pabudinti savo vaikus, kaip ieškomi kasdieniai kompromisai ir apie tai, kaip gera šnekučiuojantis gerti rytinę lietaus arbatą.

Organizatorių teigimu, pagrindinė spektaklio idėja – sukurti saugią erdvę, kurioje kūdikiai nuo spektaklio pradžios gali eksperimentuoti, laisvai judėti ir žaisti kartu su aktoriais, kurioje lavinamas jų smalsumas, judrumas, kuriamas tarpusavio ryšys.

Antrąja spektaklių trilogijos dalimi norima pabrėžti šeimos svarbą vaiko gyvenime.

Teigiama, kad šeima – tai vaiko saugumo ir meilės šaltinis bei pamatas. Tėveliams žaidžiant su vaikais, skiriant jiems savo laiko, ugdomas bendrumo jausmas. Tokiu amžiaus laikotarpiu ypač svarbus tėvų buvimas šalia ir vaiko atradimų patvirtinimas.

Kultūros straipsnių vidus

Spektaklio choreografė ir režisierė Laura Geraščenko, scenografė ir kostiumų dailininkė Angelina Furmaniuk – Savickienė, muzikos autorius Kristijonas Lučinskas.

Spektaklyje dalyvauja šokėjai ir aktoriai Kamilė Andriuškaitė, Darius Berulis, Elinga Serapinaitė, Jonas Viršilas.

Spektaklis truks 40 min.

 


  2018-11-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt