P0

Fotoreportažai, Transportas

Per geležinkelį vaikštoma nesaugiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-13


Policija praneša, kad  lapkričio – gruodžio mėnesiais bus tikrinama, ar saugiai geležinkelį kerta miesto gyventojai pėsčiomis bei ar kelių eismo taisyklių  nepažeidinėja transporto priemonių vairuotojai.

Pirmadienį atlikus pirmąjį reidą užfiksuota 12 pažeidimų: 5 žmonės geležinkelį kirto neleistinoje vietoje, vienas pilietis dviratį vairavo neblaivus ( 0,66 prom.), du vairavo automobilius neužsisegę saugos diržų ir 4 pažeidimai nustatyti dėl kelio ženklų reikalavimų nesilaikymo.

Teigiama, kad specialios policinės priemonės „Saugi aplinka geležinkelyje“ siekiama įgyvendinti veiksmingą nusikalstamų veikų ir administracinių nusižengimų prevenciją, užtikrinant viešosios tvarkos apsaugą geležinkelių transporte ir eismo saugumą geležinkelių pervažose, taip pat siekiant užkardyti geležinkelio įrangos gadinimo atvejus.

Pranešama, kad kartu su Klaipėdos miesto policijos komisariato pareigūnais šiuose reiduose dalyvaus ir Lietuvos transporto saugos administracijos Transporto veiklos priežiūros departamento Klaipėdos skyriaus inspektoriai.

Policijos nuotr. 


2018-11-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt