Verslas

SGD iš Klaipėdos veža į Lenkiją ir Estiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-13


Energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ gamtinių dujų prekybos bendrovė LITGAS pranešė, kad suskystintas gamtines dujas (SGD) sausuma pradėjo tiekti Lenkijos ir Estijos bendrovėms.

LITGAS nuo rugsėjo pasirašė keturias SGD tiekimo sausuma sutartis – dvi su Lenkijos bendrovėmis, dar tiek pat su Estijos įmonėmis. Bendrovėms iš viso iki šių metų pabaigos bus parduota apie 10 tūkst. MWh, arba apie 40 SGD autodujovežių. Dujos partneriams tiekiamos iš „Klaipėdos naftos“ valdomos SGD paskirstymo stoties.

„SGD tiekimas sausuma leidžia LITGAS diversifikuoti savo veiklą, todėl artimiausiu metu tikimės pasirašyti tiekimo sutartis su dar keliomis įmonėmis aplinkinėse rinkose. Be to, daug dėmesio skiriame Lietuvos rinkai, kurioje artimiausiu metu, tikimės, poreikis SGD dujoms augs“, – pranešime spaudai cituojamas LITGAS SGD plėtros ir vystymo skyriaus vadovas Dovydas Palaima.

Pasak jo, SGD turi milžinišką potencialą logistikoje ir pramonėje, todėl ateityje tiekimas sausuma gali tapti ypač svarbia veikla.


2018-11-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt