P0

Svarbu, Transportas

Keičiasi e.kartinių bilietų sistema

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-14


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” praneša, kad šį savaitgalį bus atnaujinama e.bilieto sistema, todėl keleiviams, kuriems priklauso lengvatos, rekomenduojama mažesnės kainos el. bilietus nusipirkti iki lapkričio 15 d. 21 val., kai bus išjungiama senoji pildymo sistema.

Mokantiesiems pilną kainą (tokių keleivių yra dauguma) šiuo pereinamuoju laikotarpiu niekas nesikeičia – jie galės pildyti savo korteles. Tik reikia atkreipti dėmesį į tai, kas yra kortelėje – ar senieji el. bilietai, ar ji jau papildyta pinigais. Jei pereinamuoju laikotarpiu oranžinis komposteris nenuskaitytų kartinio el. bilieto, reiškia, jog jame yra likę senieji bilietai ir kortelę reikia glausti prie senojo – geltono komposterio.

Nuo pirmadienio, lapkričio 19-osios, e.bilieto korteles bus galima pasipildyti tik pinigais, kuriais bus atsiskaitoma už visas keliones ir korteles jau reikės glausti tik prie naujųjų oranžinių bilietų skaitytuvų.

Atnaujinant sistemą, sekmadienio naktį, esami e.kartinių bilietų likučiai automatiškai bus konvertuoti į pinigus.

Perėjimo prie naujojo elektroninio bilieto sistemos metu taip pat nuo lapkričio 15 d. bus laikinai išjungtas bilietų pildymo puslapis svetainėje bilietas.klaipedatransport.lt.


  2018-11-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt