Nuteistos šešios moterys ir du vyrai

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-11-14

Trečiadienį nuosprendį išgirdo net aštuoni asmenys, pusė iš kurių –  čigonų tautybės moterys. Už neteisėtą disponavimą pavojingomis narkotinėmis medžiagomis Klaipėdos apygardos teismas jiems skyrė nuo laisvės apribojimo iki 8 metų laisvės atėmimo bausmes.

Teisiamieji, tarp kurių buvo keturios čigonės, buvo kaltinami 2017 metų birželio – gruodžio mėn. Klaipėdos mieste platinę ar bandę neteisėtai įsigyti metadono, karfentanilio ir kitų pavojingų psichotropinių narkotinių medžiagų.

Daugelis iš nuteistųjų už narkotikų platinimą jau ne kartą buvo teisti. Marttno Vainoriaus nuotr.

Aliona Stefanovič ir Jelena Kasperavičiūtė kaltintos didelio kiekio narkotinių medžiagų įgijimu ir padavinėjimu, už tai jo abi nuteistos griežčiausiai – atitinkamai 8 ir 6 metų laisvės atėmimo bausmėmis.

Abi čigonės su Aliumi Petrausku ir Greta Kazragyte pripažintos veikusios bendrininkų grupe, kurioje kiekvieno vaidmuo, pasak teismo, darant nusikaltimus buvo aktyvus ir reikšmingas. Visgi G. Kazragytei skirta lygtinė laisvės atėmimo bausmė, o A. Petrauską be 1,3 metų laisvės apribojimo skirtos bausmės teismas dar įpareigojo ir dirbti.

Lygtine bausme taip pat atsipirko du nepilnamečius vaikus turinti Svetlana Adomaitytė, kuri įpareigota auklėti ir prižiūrėti savo atžalas, ir Vytautas Gavėnas.

Užtat reali 3 metų laisvės atėmimo bausmė skirta Alinai Vrublevskajai, o metais mažiau už grotų teks praleisti kitai jos „kolegei” Rubinai Bagdonavičiūtei.

Daugelis iš jų už narkotikų platinimą teisiami jau nebe pirmą kartą.

Nuosprendis neįsiteisėjęs, jį galima skųsti Lietuvos apeliaciniam teismui.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAIPin It on Pinterest

Share This