P0

Kultūra

Naujuosius pasitiks su “Glass Duo”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-15


Klaipėdos dramos teatras praneša, kad gruodžio 31 d. čia rengiamo šventinio vakaro metu vyks “Glass Duo” – stiklo arfos – koncertas su styginių kvintetu.

glassduo.com nuotr.

“Naujametinį vakarą teatre skambės tauri muzika. Ne tik todėl, kad sukurta genialių kompozitorių, ir ne todėl, kad ją atliks virtuoziški muzikantai, bet ir todėl, kad… jie gros taurėmis!”, – rašoma pranešime.

Po visą pasaulį gastroliuojantys lenkų muzikantai Anna ir Arkadiusz Szafraniec, įkūrę „GlassDuo“, groja muzikinėmis taurėmis – šis instrumentas vadinamas stiklo arfa. Tokių atlikėjų pasaulyje yra labai nedaug, o jų arfa – didžiausia pasaulyje, turinti daugiau negu penkias oktavas.

Gruodžio 31 d. Klaipėdos dramos teatre „GlassDuo“ gros kartu su Lietuvos muzikantas, susibūrusiais į kvintetą:  Migle Dikšaitiene (smuikas), Jurga Gaubyte (smuikas), Tomu Savicku (altas), Roma Jaraminaite (violončelė), Arūnu Kučinsku (kontrabosas). Visi jie groja garsiuose Lietuvos orkestruose.

Naujametinio koncerto metu skambės ir klasikų – W. A. Mozarto, P. Čaikovskio, A. Piazzolos – iki šiuolaikiniai kūriniai.

Po koncerto kavinė-baras „Senoji Hansa“ kvies pratęsti šventinį vakarą su  degustacine penkių patiekalų vakariene, kurią ruoš šefas Gediminas Albrichtas. Muzikuos Rasa Doniela-Jomantienė, šventę ves Evaldas Venskutonis.


  Kultūros straipsnių vidus

  2018-11-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt