P0

Politika

Nina Puteikienė – kandidatė į merės postą (13)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-16


Lietuvos centro partijos Klaipėdos skyrius praneša ketvirtadienį kandidate į Klaipėdos merus 2019 metų savivaldos rinkimuose vienbalsiai patvirtinęs Ninos Puteikienės kandidatūrą.

Pasak Klaipėdos skyriaus pirmininko Alvido Šimkaus, skyrius įvertino jos, kaip Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos opozicijos lyderės aktyvią veiklą, konstruktyviai kritikuojant miestą valdančios liberalų koalicijos darbą, atstovaujant bendruomenių interesams, keliant aštrias uosto ir miesto priešpriešos, ekologijos ir taršos problemas.

Nina Puteikienė lankėsi ir “Atviros Klaipėdos” pirmojo gimtadienio šventėje. Palmiros Mart nuotr.

“Politika yra ne grožio, o kompetencijų ir aktyvumo konkursas,  – pranešime cituojamas Alvidas Šimkus. – Nina per ketverius darbo Taryboje metus užsitarnavo drąsios, nepaprastai darbščios ir principingos politikės įvaizdį.

Pati politikė sako, kad kandidatuodama į uostamiesčio meres ji drąsiai meta iššūkį didžiosioms partijoms, nors Lietuvos centro partija negauna nė euro valstybinės dotacijos.

“Kandidatai turi konkuruoti ne reklamai skiriamų pinigų sumomis, o idėjomis. Savo rinkiminėje programoje akcentuoju miesto bendruomenių stiprinimą ir jų įtraukimą į viešųjų reikalų sprendimą, uosto mieste modernizavimo ir suvaldymo, patogios miestiečiui infrastruktūros kūrimo, prioritetinio mokyklų ir darželių tinklo modernizavimo klausimus, kreipiu dėmesį į kuriantį klaipėdietį, siekiu pagarbos žmogaus, gyvūno ir medžio gyvybei”, – cituojama kandidatė.

Šiuo metu N. Puteikienė yra Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos opozicinės frakcijos „Puteikis Plius“ pirmininkė, ji dirba Viešųjų ryšių ir rinkodaros skyriaus vedėja Lietuvos jūrų muziejuje.


  2018-11-16

  13 komentarai “Nina Puteikienė – kandidatė į merės postą”

  1. Martynai, tikrai mačiau kvietimą į Jūsų metukų jubiliejų. Neatvykau, neragavau, tai yra mano problemos. Tai praeitas etapas, tačiau tenka komentuoti, nes nuotraukoje ne tik kandidatė į merus, bet ir vaišės. Kodėl vaišės? Ar jos turės dabar visą laiką rodytis kartu su N. Puteikiene? Ar negalėjote parinkti nuotrauką be vaišių? Gal kam atrodo, kad mano komentaras yra ironija, tai yra paslėpta pajuoka. Mano nuomonė tokia, kad šventė yra šventė. Kandidato į mero postą pristatymas yra pristatymas. Tai yra nemaišoma.

   • Jei nuotrauka apie batus, o tekstas apie ratus, tai nors pasidžiaugiau prikrautomis lėkštėmis. Pasidžiaugiau tuo ką pamačiau. Manau, kad straipsnio autorė to ir siekė. Žiniasklaidos atstovui savo nuomonės negali pasakyti, įsižeis, išvadins kanonų žinove.

   • Kas ką nori – tas tą mato, taip jau yra ir nieko čia nepadarysi. Aš pirmiausia matau gražią Ninos šypseną ir smagų mostą su sijonu.

  2. Ar taip ar taip miestą valdo boba, Grubliausko boba dabar, o šita boba bent jau veikli.

   • Str. autorius čia yra Centro partijos Klaipėdos skyriaus pranešimas spaudai 🙂

  3. Misis NE. Kolkas iš jos girdime:”Nesutinku”. Ką siūlo daryti, girdėti neteko. Smailianosė laputė, tikrai nieko konstruktyvaus.

  4. nesupratau nuotraukos, ar į Niną žiūrėti, ar į vaišes, kurias paruošė “Atvira Klaipėda”. Nebuvau šventėje, bet iš nuotraukos susidariau nuomonę, gerai gyvenate, vaišėmis nukrautas stalas.

   • Į šventę viešai kvietėme visus – kvietimas “kabėjo” puslapyje daugiau nei savaitę. Kaip gyvename visada matyti iš mūsų ataskaitų. Praėjusio mėnesio ataskaitoje yra ir išlaidos gimtadienio šventei.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt