P0

Regionas

Politikai neišgelbėjo kretingiškių nuo vandens brangimo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-16


Kretingos rajono savivaldybės tarybai per nustatytą terminą – 30 kalendorinių dienų – nepatvirtinus dar rugsėjį Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos suderintų naujų UAB „Kretingos vandenys” geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo bazinių kainų, komisija jas nustatė vienašališkai.

Rajono taryba šį klausimą svarstė spalio 25 d. posėdyje, bet balsų dauguma sprendimas nebuvo priimtas.

Komisijos sprendimas įsigalios nuo sausio 1 d. Pagal jį vartotojams, perkantiems paslaugas, bute vanduo kainuos 2,48 Eur/m³ (be PVM) – 2 proc. daugiau nei dabar, o apskaitos kaina bus 1,54 Eur butui/mėn. (be PVM). Ji yra beveik 14 proc. didesnė nei dabar galiojanti.

Šiais metais tai jau 10 vandentvarkos įmonė, kuriai komisija vienašališkai nustatė paslaugų kainas. Pernai taip pat buvo priimta 10 sprendimų dėl vienašališko kainų nustatymo.


  2018-11-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt