P0

Kultūra

Klaipėdoje vėl rengiamas „Jaunos muzikos vakaras“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-19


Lapkričio 24-ąją, šeštadienį, #chooseklaipeda ambasadorių iniciatyva jau antrą kartą vyks „Jaunos muzikos vakaras“, kurio metu scenoje pasirodys jauni ir talentingi Klaipėdos muzikantai bei atlikėjai.

„Nesvarbu, tėvų garaže daužai būgnus ar su draugais repuoji gyvenamųjų rajonų kiemuose, groji gitara ar kanklėmis, priklausai grupei ar esi solo atlikėjas – dalyvauti kviečiame visus, kurie myli muziką. Svarbiausia – noras parodyti savo talentą, savo kūrybą, kad Klaipėdoje yra jaunimo ir jis turi savo balsą“, – iniciatyvos idėją aiškina #chooseklaipeda ambasadorių komanda.

Galimybė koncertuoti ir atskleisti savo talentą šįkart sudomino būrį gitaros mokyklos „Alex Guru Guitar School“ atlikėjų, kurie atvyks su visa gitaros mokyklos auklėtinių palaikymo komanda. „Jaunos muzikos vakare“ pasirodys Maksim (17 m.), prisistatantis kaip profesionalus masažuotojas ir neprofesionalus vokalistas, muziką savo gyvenimu vadinanti Arina (15 m.), gyvūnų prieglaudoje dirbanti ir kaimynams dainuojanti Svetlana (30 m.), teniso žaidėjas ir rock-and-roll gerbėjas Benediktas (14 m.), romantiško vokalo dailininkė Miloslava (17 m.).

„Manau, kad pasibaigus vasarai Klaipėda neturėtų užmigti žiemos miegu. Tad kviečiu šeštadienio vakarą praleisti kartu linksmai muzikuojant. Įrodykim sau ir kitiems, kad klaipėdiečiai – aktyvūs žmonės!“, – pranešime spaudai ragina akustinę roko bei pop stiliaus muziką atliekantis klaipėdietis Ignas Stonkus.

Visų scenoje pasirodysiančių jaunųjų atlikėjų lauks renginį remiančio „Akropolio ledo“ įsteigti prizai bei #chooseklaipeda iniciatyvos atributika.

#chooseklaipeda ambasadoriai taip pat ruošia muzikinę staigmeną.

Kultūros straipsnių vidus

„Kas žino, galbūt Klaipėdoje greitai užgims dar viena jauna muzikinė grupė?“, – sako renginį organizuojantys #chooseklaipeda ambasadoriai.

Jaunųjų atlikėjų muzika skambės Atvirose jaunimo erdvėse, I.Simonaitytės g. 24. Koncertas vyks nuo 17 iki 18.30 val.


  2018-11-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt