P0

Transportas

Perėjimas prie naujos bilietų sistemos – su nedideliais trikdžiais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-19


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) skelbia, kad naujoji elektroninio bilieto sistema autobusuose pradėjo funkcionuoti, nors ir buvo susidurta su kai kuriais sunkumais.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pasak transportininkų, nors naujojo e. bilieto sistema iš dalies jau veikė nuo balandžio, naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykęs virsmas buvo sudėtingiausias etapas: reikėjo perskaičiuoti keliasdešimtyje tūkstančių kortelių esančius kartinius bilietus į konkrečias pinigų sumas, atsižvelgiant dar ir į tai, ar tie anksčiau pirkti bilietai buvo lengvatiniai.

Teigiama, kad šiek tiek vėlavo didelių duomenų masyvų perkėlimas iš senosios archaiškos (2006 m. IT sprendiniai) sistemos į naująją ir iki pirmojo rytinio autobuso reiso pradžios procedūros iki galo užbaigti nepavyko – dėl to kai kurių numerių bilietų duomenys į naująją informacinę sistemą migraciją užbaigė tik vėlyvą rytą.

“Taip pat gavome informacijos (kalba eina apie kelias dešimtis atvejų), kad oranžinio komposterio ekranas nerodo turimos pinigų sumos ir nežymi bilieto. Visais tais atvejais, pranešus konkretaus bilieto numerį, problemą operatyviai išsprendėme. Bilietų kontrolieriai buvo įspėti apie galimus laikinus nesklandumus ir nė vienas toks keleivis nubaustas nebuvo. Atsiprašome gerbiamųjų mūsų keleivių už tuos atvejus. Tačiau gali būti vienas kitas atvejis, kai itin skrupulingas keleivis, matydamas, jog jo bilieto komposteris nenuskaito, pirko iš vairuotojo popierinį bilietą ir taip permokėjo už kelionę. Tokiais atvejais prašome kreiptis, grąžinsime skirtumą tarp elektroninio kartinio ir popierinio bilieto kainos”, – rašoma KKT pranešime.

Savo bilieto paskyrą nuo šiol galima valdyti per svetainėje esantį bilieto valdymo instrumentą www.bilietas.klaipedatransport.lt . Ten galima matyti ir sumą, į kurią konvertuoti buvę kartiniai bilietai.

Apie patirtus nesklandumu keleiviai gali pranešti el. paštu bilietas@klaipedatransport.lt. Laiške reikia parašyti bilieto kortelės nugarėlėje esantį numerį ir išdėstyti problemos esmę.


  2018-11-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt