P0

Verslas

Vėl kvies “Mėmelio Kalėdos” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-19


Kalėdoms artėjant vis labiau įsisukama į dovanų paieškų maratoną. Gruodžio 20 – 23 dienomis uostamiestyje organizuojamos “Mėmelio Kalėdos 2018”.

Paskutinį savaitgalį prieš didžiąsias metų šventes mugė sukvies klaipėdiečius ir miesto svečius kalėdinių dovanų ir vaišių maratonui. Tradicija tampanti, jau trečius metus organizuojama mugė vyks keturias dienas ir po vienu stogu talpins daugiau kaip 150 prekybininkų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių.

Kasmet į mugę atvykstantys dalyviai jau žino, kad nuobodžiauti čia nebus kada – šventės dalyvių ir svečių lauks įvairiausios pramogos, užsiėmimai šeimoms su vaikais bei gausybė naudingų patarimų, kuriais dalinsis į šventę atvykę prekybininkai.

“Mėmelio Kalėdos” vyks Teniso arenoje (Šilutės pl. 48), renginį organizuoja Mugių centras, įėjimas lankytojams nemokamas.

Norintieji prekiauti mugėje tautodailininkai, amatininkai, dizaineriai bei kiti prekių ženklų atstovai turi registruotis čia.


2018-11-19

Vienas komentaras apie “Vėl kvies “Mėmelio Kalėdos””

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt