P0

Politika

Eugenijus Gentvilas – prieš nuolatinius bandymus keisti Konstituciją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-20


Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas Seimo Valdybai teikia rezoliuciją dėl nuolatinių bandymų keisti Lietuvos Respublikos Konstituciją. Seimo narys prašo sudaryti tarpinstitucinę ekspertų grupę, kuri išnagrinėtų ir pateiktų Seimui išvadas dėl poreikio keisti Konstituciją.

„Per 26 metus Konstitucija užtikrino valstybės ekonominę ir socialinę plėtrą, žmogaus teisių apsaugą ir įrodė savo gyvybingumą ilgalaikėms valstybės ir piliečių reikmėms. Tačiau šioje Seimo sesijoje per pastaruosius du mėnesius matau jau 8-tą bandymą keisti Konstituciją. Seimo nariai, nesuprasdami Konstitucijos reikšmės, kiša pirštus prie jos keitimo“, – dėsto E. Gentvilas.

Jo teigimu, šios kadencijos Seime nuolat keliamos Konstitucijos keitimo iniciatyvos yra ydingos, dažnai atspindi tik tam tikrus politinius interesus ir nėra argumentuotos.

Rezoliucijos tekste pažymima, kad Seimo Valdyba turėtų sudaryti tarpinstitucinę ekspertų darbo grupę, kuri Seimui pateiktų išvadas dėl poreikio keisti Lietuvos Respublikos Konstituciją, o iki išvadų parengimo ir pristatymo, Seimo nariai raginami susilaikyti nuo iniciatyvų keisti Konstituciją.

 


  2018-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt