P0

Fotoreportažai, Verslas

Oficialiai pradėjo naujos tunelinės plovyklos statybas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-20


Antradienį paskelbta oficiali bendrovės „Švaros broliai“ tunelinės automobilių plovyklos statybų pradžia sklype Minijos g. 90. Į plovyklą bus investuojama daugiau nei 2,5 mln. eurų, ji pradės veikti 2019 m. II ketvirtį.

Simbolinės kapsulės įleidimo į žemę renginyje dalyvavo ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Lietuviško kapitalo bendrovė „Švaros broliai“ šiuo metu šalyje jau turi šešias tunelinės plovyklos – keturias Vilniuje ir dvi Kaune, į jas investuota daugiau nei 15 mln. eurų.

Pranešime spaudai Evaldas Kinderis, „Švaros brolių“ generalinis direktorius teigia, kad per artimiausius trejus metus bendrovės tunelinių plovyklų skaičius turėtų išaugti tris kartus. 2019 m. bus investuojami 5 mln. eurų – be plovyklos Klaipėdoje, turėtų pradėti veikti ir dar viena nauja plovykla Vilniuje. 2020–2021 m. numatoma „Švaros brolių“ plėtra ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje – Baltijos šalyse į 10 naujų tunelinių plovyklų planuojama investuoti apie 25 mln. eurų, o apyvartą padidinti iki 20 mln. eurų.


2018-11-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt