P0

Kultūra

Penktadienį – teatrų festivalis „Aitvarai-2018“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-20


Lapkričio 23 d. Klaipėdos dramos teatre ir karalienės Luizės jaunimo centre vyks tradicinis respublikinis Klaipėdos universiteto (KU) absolventų mokyklinių teatrų festivalis „Aitvarai-2018“.

Šiemet į šventę atvyksta 12 KU lietuvių filologijos ir režisūros studijų programos absolventų su savo teatrais iš Vilniaus, Panevėžio, Prienų, Tauragės, Kretingos, Jonavos ir Klaipėdos. Festivalyje dalyvaus rekordinis skaičius jaunųjų teatro mylėtojų – per 180.

Dalyviai kaip ir kasmet varžysis dėl simbolinės pereinamosios Teatro pedagogikos katedros taurės. Spektaklius stebės ir vertins profesionali komisija: teatrologas, režisierius, ilgametis KU Teatro pedagogikos katedros vedėjas prof. Petras Bielskis, literatūrologė prof. Roma Bončkutė, teatrologijos magistrė, dramaturgė, Klaipėdos dramos teatro meno tarybos narė Virginija Rimkaitė, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijos teatro mokytoja-metodininkė, Klaipėdos miesto teatro mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Aiva Urbšienė ir Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centro metodininkas Gediminas Macijauskas.

Šiemet pirmą kartą festivalį organizuoja ne tik KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dėstytojai bei studentai, bet ir Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras, kartu su Klaipėdos miesto teatro mokytojais.


  2018-11-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt