P0

Kriminalai ir nelaimės

Kontrabandines cigaretes vežė neturėdamas vairuotojo pažymėjimo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-21


Klaipėdos rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams su kontrabandinėmis cigaretėmis įkliuvęs vyras turės pasiaiškinti ir policininkams, nes vairavo neturėdamas tam teisės, o automobilis – neįregistruotas.

VSAT nuotr.

Pranešama, kad antradienio popietę Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnai  Rimkuose patikrinimui sustabdė automobilį „Ford Fiesta“ su lietuviškais registracijos numeriais. Automobilį vairavo 43 metų klaipėdietis.

Patikrinimo metu pasieniečiai automobilio salone bei bagažinėje rado 7 kartonines dėžes, kuriose buvo 3,5 tūkst. pakelių cigarečių „FEST“ ir „Matrix Blue“. Visi rūkalai buvo paženklinti baltarusiškomis banderolėmis.

VSAT pareigūnams patikrinus sulaikyto klaipėdiečio duomenis duomenų bazėje paaiškėjo, kad jis neturi teisės vairuoti, o transporto priemonė neįregistruota nustatyta tvarka.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką vyrui gresia administracinė bauda nuo 4 iki 6 tūkst. eurų. Po apklausos uostamiesčio gyventojas dėl padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų buvo perduotas policijos pareigūnams.

Automobilis bei cigaretės saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.


  2018-11-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt