P0

Kultūra

Prašoma dalintis prisiminimais apie Jūrų muziejų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-21


Lietuvos jūrų muziejus kitais metais  – 2019 m. liepos 29 d. –  minės savo 40 metų jubiliejų.

Ta proga muziejus kviečia visus jo lankytojus iš anksto kartu ruoštis šventei ir dalintis savo atsiminimais iš Jūrų muziejaus.

Koks vaizdas pirmiausia iškyla atmintyje? Kokį prisimenate muziejaus kvapą? Ką pamena Jūsų pirštai? O gal į atsiminimus nukelia kuo nors ypatingas skonis?

Visa tai, rašoma pranešime, muziejaus darbuotojams yra labai įdomu.

Jie teigia norintys pamatyti muziejų lankytojų akimis ir atkurti jo istoriją, išlikusią asmeniniuose žmonių atsiminimuose. Iš atsiminimų muziejus surengs parodą, skirtą jo jubiliejui, kuri bus pavadina “Mus jungia jūra” vardu.

Lankytojų atsiminimų laukiama įvairiomis formomis – fotografijomis, vaizdo siužetais, laiškais. Juos reiktų siųsti el. paštu n.stancikiene@muziejus.lt iki gruodžio 10 d.

Reikalavimai nuotraukoms ir vaizdo medžiagai: nuotraukos turėtų būti pateikiamos JPG, TIFF formatu, nuotraukų kokybė – 100–300 dpi, maksimalus failo dydis – 5 MB.

Kultūros straipsnių vidus

Prioritetas bus teikiamas fotografijoms ir vaizdo siužetams, kuriuose užfiksuotas muziejus pirmaisiais savo gyvenimo dešimtmečiais (1979–1999).

Vaizdo siužetai turėtų būti pateikti avi, .mpg, .mpeg ar .mov formatu.


2018-11-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt