P0

Verslas

Klaipėdos savivaldybei – bauda (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-22


Konkurencijos taryba pranešė, jog skyrė 22 tūkst. Eur baudą Klaipėdos savivaldybei už tai, kad ji be konkurso  pavedė savo bendrovei „Gatvių apšvietimas“ teikti eismo reguliavimo priemonių eksploatacijos bei įrengimo paslaugas ir taip pažeidė Konkurencijos įstatymą.

Tyrimą atlikusi Konkurencijos taryba konstatavo, kad Savivaldybė, pavedusi UAB „Gatvių apšvietimas“ eksploatuoti ir įrengti kelio ženklus ir kitas eismo saugos priemones, privilegijavo savo bendrovę ir diskriminavo kitus ūkio subjektus.

Savivaldybė įpareigota per 3 mėnesius pašalinti pažeidimą ir įvykdyti konkurencingą procedūrą tokios paslaugos tiekėjui atrinkti.

Galimybė skirti pinigines baudas viešojo administravimo subjektams atsirado nuo praėjusių metų sausio 1 d., įsigaliojus Konkurencijos įstatymo pataisoms.

Nutarimas dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos administraciniam teismui.


2018-11-22

Vienas komentaras apie “Klaipėdos savivaldybei – bauda”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt