Veidai

Karinių jūrų pajėgų vadui – admirolo laipsnis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-23


Prezidentūra praneša, kad penktadienį, minint atkurtos Lietuvos kariuomenės 100-metį, Lietuvos Respublikos Prezidentės dekretais aukštesnieji karininkų laipsniai suteikti trims Lietuvos kariuomenės karininkams, tarp jų – ir  Karinių jūrų pajėgų vadui Arūnui Mockui.

Jam Dalios Grybauskaitės dekretu suteiktas flotilės admirolo laipsnis. Karininkui už nuopelnus įteiktas ir vardinis ginklas – kardas.

Patvirtinimą apie suteiktą admirolo laipsnį A. Mockui įteikė Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Prezidentūros nuotr.
Alfredo Pliadžio (KAM) nuotr.

Ceremonijos metu taip pat buvo įteikti valstybės apdovanojimai – Vyčio Kryžiaus ordino Riterio kryžiai. Vienas iš jų teko Klaipėdoje įsikūrusios Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ vadui pulkininkui Artūrui Radvilai.

Alfredo Pliadžio (KAM) nuotr.

Šalies  vadovė pabrėžė, kad būti pirmose atkurtos valstybės ir kariuomenės šimtmečio gretose yra ypatinga garbė ir kartu aukščiausias įpareigojimas tarnauti Lietuvai. Prezidentės teigimu, šių karininkų rankose – naujo šimtmečio Lietuvos kariuomenė: moderni, ori, patikima Aljanso narė ir stipri, nes kurta kovotojų už Lietuvos laisvę dvasia.


2018-11-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt