P0

Transportas

Kelininkai žada budėti pernakt

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-23


Penktadienį ir šeštadienį prognozuojamos itin žiemiškos oro ir eismo sąlygos. Vietomis – sniegas su lietumi, plikledis ir 2-3 cm sniego danga.

Klaipėdos gatves ir kelius prižiūrintys kelininkai teigia esantys oro permainoms pasiruošę – stebės greitai besikeičiančias sąlygas, budės pernakt ir yra pasirengę operatyviai išvažiuoti į gatves.

Klaipėdos gatves ir kelius prižiūrintys kelininkai teigia esantys oro permainoms pasiruošę – stebės greitai besikeičiančias sąlygas, budės pernakt ir yra pasirengę operatyviai išvažiuoti į gatves. Palmiros Mart nuotr.

Sinoptikai prognozuoja, kad šeštadienio naktį temperatūra daug kur nukris iki 3-6 laipsnių šalčio, o snigti pradės ir pajūryje bei Žemaitijoje – su kiekviena valanda kritulių bus daugiau. Dieną sniegą nešantys debesys keliaus per visą šalį, o vietomis sniegas ims maišytis su lietumi, todėl teks saugotis ir plikledžio. Panašus oras tęsis ir sekmadienį, tačiau įdienojus snyguriuos jau negausiai.

„Ecoservice“ įmonių grupės kelininkai prižiūri šešių Lietuvos miestų gatves ir kelius, tarp jų  – ir Klaipėdos.

Pasak „Ecoservice Klaipėda” generalinio direktoriaus Laimono Žemaičio, kelininkai nuolat stebi orų prognozes ir yra pasirengę operatyviai reaguoti į jų permainas.

„Kiekvieno mūsų prižiūrimo miesto atsargų sandėliai yra paruošti visam žiemos sezonui. Klaipėdoje turime sukaupę 1000 tonų druskos ir 200 tonų druskos ir skaldos mišinio, o esant poreikiui šios atsargos bus pildomos. Šį savaitgalį, kai, prognozuojama aukštesnė nei minus 8 lapisnių  temperatūra, ant kelių bus barstoma druska, kuri, esant plikledžiui ar labai gausiam snygiui, ima tirpdyti ledą ir dangos paviršius darosi šlapias bei mažiau slidus“, – pranešime cituojamas L. Žemaitis.

Pranešama, kad įprastai šaltuoju metų laiku kelininkai miestuose darbą pradeda 4 val. ryto, kad paruoštų gatves rytiniam eismo pikui.

 

 


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-11-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt