P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Pedagogai žada kovoti ir toliau (2)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-11-23


Po penktadienį uostamiesčio Atgimimo aikštėje surengto mitingo paaiškėjo, kad kitą savaitę Klaipėdoje jau streikuos 28 švietimo įstaigos ir apie 1000 pedagogų. Taip pat numatoma rengti ir kitas protesto akcijas.

“Ministrė tom pačiom frazėm kalba – tarsimės, žiūrėsime, derėsimės. Šneka būsimuoju laiku ir bendromis frazėmis. Jei ir tarsimės, tai turi būti konkrečiai dėl ko susitarsime ir prie kiekvieno susitarimo reikalingi skaičiai. Šitas mitingas su varpu – kvietimas svarbiems dalykams pranešti, tai pranešimas apie pavojų švietimo ateičiai”, – sakė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos Klaipėdos miesto susivienijimo vadovė Laima Juknienė.

Švietimo vidus

Pasak jos, pirmadienį 9 val. Žemynos gimnazija pradės dar vieną akciją – pedagogai esi Herkaus Manto gatve skambindami varpeliais. Vėliau ją turėtų tęsti ir kitų mokyklų mokytojai.

“Jūs esat Lietuvos švyturys”, – kreipdamasis į mitingan susirinkusius uostamiesčio mokytojus sakė Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos lyderis Andrius Navickas.

Anot jo, valstybė apgavo mokytoją.

“Ar tokia valstybė turi ateitį? Negalima palikti neteisingos sistemos toliau funkcionuoti”, – sakė jis.

Iš valdančiajai daugumai priklausančių Klaipėdoje išrinktų Seimo narių pasisakė tik Algimantas Kirkutis. Jis tikino palaikantis mokytojus ir teigė, kad ateityje viskas bus tik geriau.

Martyno Vainoriaus ir Juozapo Kalniaus nuotr.


2018-11-23

2 komentarai “Pedagogai žada kovoti ir toliau”

  1. Klaipėdoje įskelta kibirkštis sukėlė VILTI. O tai yra labai svarbu. Tikiu pergalė ateis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt