P0

Verslas

Vėl įkliuvo baras Bijūnų g.

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-26


Lapkričio mėnesį Klaipėdos apskrities policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistais tradiciškai tikrino, kaip mieste veikiančiuose naktiniuose baruose laikomasi įstatymų prekiaujant alkoholiniais gėrimais.

Vykdytos priemonės metu nustatyti 5 pažeidimai. Vienas iš jų – liūdnai pagarsėjusiame bare Bijūnų g. Čia sulaikyti keturi asmenys, išsinešę alkoholinius gėrimus iš baro patalpų, kas pagal naująjį įstatymą yra draudžiama.

Pranešama, kad minėtai įmonei ekonominės sankcijos už analogiškus pažeidimus taikytos jau keletą kartų.

Dar vienas pilietis įsigytus alkoholinius gėrimus įstatyme draudžiamu laiku išsinešė iš parduotuvės – šiuokart administracinė teisena pradėta ne tik įmonės, bet ir alkoholį pardavusios pardavėjos atžvilgiu.

Dėl šio pažeidimo išsiųsta medžiaga į Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentą dėl ekonominių sankcijų taikymo įmonei.


2018-11-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt