P0

Regionas

Gargžduose bus šviesiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-28


Šiuo metu laiku, kai į darbus, ugdymo įstaigas išvykstama ir grįžtama tamsoje, svarbu, kad būtų apšviestos gatvės, perėjos, takai. Apšvietimas itin aktualus prie ugdymo įstaigų. Gargžduose apšviestų teritorijų pastaruoju metu daugėja, nes vykdomi ne tik apšvietimo remonto, bet ir įrengimo darbai.

Rajono savivaldybė praneša, kad šiemet jau įrengtas pėsčiųjų perėjos apšvietimas prie miesto parko Kvietinių gatvėje, sumontuoti šviestuvai J. Basanavičiaus ir Klaipėdos gatvių sankryžoje, įrengtas papildomas pėsčiųjų perėjos, vedančios nuo teismo pastato link poliklinikos, apšvietimas.

Apšviesta ir pėsčiųjų perėja Kvietinių gatvėje prie 25 namo ir Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos bei Kvietinių gatvėje prie Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus. Šį mėnesį apšviestos perėjos P. Cvirkos ir Vasario 16 gatvių sankryžoje, P. Cvirkos gatvėje prie 18 namo, J. Žemaitės ir Žemaičių gatvių sankryžoje. Atlikti apšvietimo remonto darbai prie Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos nuo J. Janonio ir Vingio gatvės – čia įrengtas pėsčiųjų perėjų ir dalies parkelio apšvietimas iš Vingio g. pusės. Įrengtas pėsčiųjų perėjos S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje apšvietimas, dar šiemet apšvietimas bus įrengiamas iki šiol dar likusioje neapšviestoje Užuovėjos g. dalyje.

„Jau vykdomi apšvietimo įrengimo darbai ir iki gruodžio vidurio LED šviestuvais planuojama apšviesti pėsčiųjų taką, kuris tęsiasi nuo Melioratorių g. pro Gargždų lopšelį-darželį „Gintarėlis“ ir katilinę iki J. Janonio g., taip pat bus apšviečiama ir naujai įrengiama automobilių stovėjimo aikštelė prie „Vaivorykštės“ gimnazijos šalia J. Janonio gatvės. Šiemet bus apšviečiamas ir takas nuo J. Janonio gatvės pro Gargždų lopšelį-darželį „Saulutė“ iki Kastyčio gatvės. Taip bus apšviesta ir dalis šalia esančio parkelio. Visi šie darbai kainuos apie 18 tūkst. eurų. Dar šiais metais ruošiamasi apšviesti ir perėją Vingio g. prie Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos. Gaila, kad nuo pavasario šie darbai dar nepadaryti dėl užsitęsusių viešųjų pirkimų procedūrų“, –  rajono Savivaldybės pranešime spaudai cituojama mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė.

Pranešama, jog apšvietimo remonto ir įrengimo darbai bus vykdomi ir kitąmet. Be to, jau pradedama vykdyti priemonė, skirta Klaipėdos rajono seniūnijų gatvių apšvietimo sistemų modernizavimui – šiuo metu rengiamas tam būtinas investicinis projektas.


2018-11-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt