„Palangos komunalinio ūkio” vadovas pažeidė įstatymą

Regionas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-11-28

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį vienbalsiai nusprendė, kad buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, dabar UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovaujantis konservatorius Gediminas Valinevičius pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimus laiku ir tinkamai deklaruoti privačius interesus.

Tyrimo duomenys rodo, kad G. Valinevičius savivaldybės tarybos nario pareigas ėjo nuo 2015 m.. kovo iki šių metų birželio, taigi šiuo laikotarpiu jam galiojo valstybinėje tarnyboje dirbantiems asmenims Interesų derinimo įstatyme numatytos pareigos.

Nuo 2007 m. gruodžio G. Valinevičius yra asociacijos „Palangos Rotary klubas“ narys, todėl šį ryšį jis turėjo nurodyti savo privačių interesų deklaracijoje pirmą kartą teikdamas ją kaip savivaldybės tarybos narys, tačiau jis duomenis nurodė šiemet, po to, kai nustojo eiti savivaldybės tarybos nario pareigas.

Taip pat nustatyta, kad politikas iki šių metų birželio ėjo UAB „Palangos vandenys“ stebėtojų tarybos nario pareigas, tačiau šiuos duomenis jis taip pat deklaravo nesilaikydamas įstatyme nustatytų terminų. Pažymima, kad stebėtojų tarybos nario pareigas G. Valinevičius privalėjo deklaruoti nepaisant to, kad politikas į jas buvo paskirtas kaip savivaldybės atstovas.

G. Valinevičius Palangos miesto tarybą paliko nuo šių metų birželio, kai Kretingos rajono savivaldybės įmonės „Kretingos vandenys“ direktoriaus kėdę iškeitė į Palangos savivaldybės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovo kėdę.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Palangoje Algis Kriščiūnas kviečia į paveikslus pasinerti ir virtualioje realybėje

„Kablys + Jūra“ patalpose Palangoje įsikūrusios Algio Kriščiūno galerijos lankytojai galės ne vien apžiūrėti naujus menininko paveikslus, bet ir pasinerti ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Regionas

Palangoje padaugėjo geriamojo vandens fontanėlių

Palangos savivaldybė praneša, jog vasaros pradžią kurortas pasitinka su mieste naujai įrengtais keturiais geriamojo vandens fontanėliais. Pasak pranešimo, taip siekiama ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Regionas

„Angelų takais“ bus galima vaikščioti Palangos koncertų salėje

Šimtus tūkstančių žiūrovų pakerėjęs kultinis virtualios realybės filmas „Angelų takais“ vasarą nutūps Palangoje. Kurorto svečiai ir gyventojai nuo birželio 20 ...
2024-06-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This