P0

Švietimas

Kolegijoje rungėsi išminčiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-29


Klaipėdos valstybinėje kolegijoje (KVK) įvyko tradicinis Finansų ir apskaitos katedros organizuojamas renginys – „Išminčius 2018“, subūręs tuos, kurie neabejingi matematikos, statistikos ir ekonomikos mokslams.

Renginyje dalyvavo Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos ir Klaipėdos turizmo mokyklos, Klaipėdos rajono Veiviržėnų Jurgio Šaulio ir Priekulės Ievos Simonaitytės bei Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijų moksleiviai su savo mokytojais. Kolegijas atstovavo KVK Verslo ir Technologijų fakultetų bei Panevėžio kolegijos studentai ir dėstytojai.

Švietimo vidus

Gimnazistai ir studentai sprendė uždavinius, išbandė žinias Protų mūšyje, o mokytojai ir dėstytojai dalijosi patirtimi seminare.

I vietą iškovojo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleivių komanda (mokytojas Giedrius Žemaitis), II vieta atiteko Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijos komandai (mokytoja Aldona Dobradziejūtė), III vieta – KVK Finansų studijų programos studentų komandai (dėstytoja Rasa Nutautienė).

Nugalėtojai ir visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, kuriuos įsteigė pagrindinis rėmėjas AB „Swedbank“, UAB „Amber team“, UAB „Pajūrio boulingas“ ir KVK.


  2018-11-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt