P0

Politinė reklama

Nauja jėga Klaipėdai: A. Bilotaitė ir A. Kaveckis pasiryžo Klaipėdą paversti geriausia vieta gyventi (11)

Tėvynės Sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
2018-11-30


Susirūpinimas per lėtai augančia Klaipėda virto aiškiu planu, kaip tai pakeisti. Į savivaldos rinkimus kartu žengiantys Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos kandidatė į merus Agnė Bilotaitė bei klaipėdietis verslininkas Aidas Kaveckis pasiryžę su nauja jėga imtis darbų, kurie padės atskleisti didžiulį Klaipėdos potencialą ir atneš klaipėdiečių taip laukiamų pokyčių miesto gyvenime.

TS-LKD pirmininko Gabrieliaus Landsbergio (antras iš kairės) teigimu, Agnė Bilotaitė ir Aidas Kaveckis puikiai papildo vienas kitą, jųdviejų duetas sujungia tai, ko ilgus metus trūko Klaipėdai – jauną, modernią lyderystę, tvirtą laikyseną, ūkiškumą, verslo dvasią, idėjas ir iš miesto bendruomenės kylančią, savo sritis išmanančių klaipėdiečių komandą. Algirdo Kubaičio nuotr.

Parengtame plane Klaipėdai didžiausias dėmesys skiriamas priemonėms, kurios padėtų užkirsti kelią emigracijai ir didintų miesto ekonominį bei kultūrinį patrauklumą.

Spartus gyventojų mažėjimas, anot A. Bilotaitės, yra viena opiausių miesto problemų, įrodanti, jog jaunimui ir  darbingo amžiaus žmonėms Klaipėdoje per mažai galimybių įgyvendinti savo siekius.

Kandidatės į merus teigimu, tai patvirtina, jog ligšiolinės miesto valdžios pastangos spręsti gyventojų mažėjimo problemą buvo labiau fasadinės, nei realios.

„Klaipėda – unikalus miestas su puikiais žmonėmis. Klaipėdiečiai yra laisvos dvasios, tikri, be dirbtinės manieros, jie labai gerai jaučia dirbtinumą ir veidmainystę. Todėl tai, kas galbūt tiktų Vilniui, netinka Klaipėdai. Liūdna, kad miestą palieka daugiausiai jaunimas ir darbingo amžiaus žmonės. Kas, jeigu ne mes, juos subursime, paskatinsime likti čia ir prisidėti prie miesto klestėjimo?“ – sako A. Bilotaitė ir akcentuoja, kad pokyčių sieks su stipria komanda, kurioje – daug skirtingų sričių ekspertų, aktyvaus ir veiklaus jaunimo.

„Į rinkimus einu drąsiai, nes būsiu vienoje komandoje su Agne Bilotaite, patyrusia politike, kuri savo darbais įrodė, kad yra ryžtinga, nuosekli ir drąsiai imasi spręsti tai, ko kiti neišdrįsta. Jos patirtis įstatymų leidyboje, o taip pat jautrumas miesto problemoms ir mano kaip verslininko, ūkininko patirtis bus ta nauja jėga, kurios taip reikia miestui. Klaipėda turi istorinę galimybę išsirinkti merę moterį ir aš neabejoju, kad taip ir bus“, – sako A. Kaveckis.

TS-LKD pirmininko Gabrieliaus Landsbergio teigimu, A. Bilotaitė ir A. Kaveckis puikiai papildo vienas kitą, jųdviejų duetas sujungia tai, ko ilgus metus trūko Klaipėdai – jauną, modernią lyderystę, tvirtą laikyseną, ūkiškumą, verslo dvasią, idėjas ir iš miesto bendruomenės kylančią, savo sritis išmanančių klaipėdiečių komandą.

„Klaipėdai skiriame didelį dėmesį, nes jaučiame, jog klaipėdiečiai yra ištroškę atsinaujinimo ir profesionalaus, atsakingo požiūrio į jų lūkesčius. Agnė Bilotaitė tai gali padaryti, todėl pradėjo burti labai stiprią komandą, kurioje matome daug jaunimo ir mieste gerbiamų asmenybių, tikrų savo sričių profesionalų. Džiaugiuosi, kad prie komandos prisijungė Aidas Kaveckis, kurio kaip mecenato ir atsakingo verslininko darbai Klaipėdoje yra labai gerai žinomi. Agnės ir Aido duetą drįsčiau pavadinti rinkimine koalicija, nauja jėga, kuri į mūsų sąrašą atneša daugiau dešiniųjų spalvų, nes ne paslaptis, jog Aidas anksčiau buvo liberalių jėgų rėmėjas. Kartu tai rodo, kad mes gebame būti plačios dešinės jėga visoje Lietuvoje“, – teigia TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

Pristatydama pagrindines komandos programines kryptis, A. Bilotaitė kaip prioritetą išskiria mieste itin jautrių problemų sprendimą – aplinkos taršos mažinimą.

„Užtikrinsime griežtą taršos kontrolę mieste, įtrauksime į šį procesą gyventojų bendruomenes. Labai svarbu, kad gyvendami šalia uosto žmonės nesijaustų skriaudžiami – sieksime, kad Vyriausybė kuo greičiau apsispręstų dėl išorinio uosto statybų. Vyriausybės, uosto įmonių ir savivaldybės pastangomis turi būti užtikrinta, kad žymi dalis uosto gaunamo pelno atitektų Klaipėdos miesto reikmėms. Tai, ką dabar gauna miestas, tėra trupiniai“, – įsitikinusi TS-LKD kandidatė į merus.

TS-LKD rinkimų programoje numatoma pradėti griežtą taršos kontrolę, į šį procesą įtraukiant miesto bendruomenių atstovus. Vienas iš svarbiausių tikslų, anot A. Bilotaitės, padėsiantis mažinti taršą ir didinti miesto patrauklumą – nemokamas viešasis transportas visiems klaipėdiečiams.

Programoje – ir daugiau ambicingų tikslų. Ketinama iš esmės tobulinti miesto ugdymo sistemą, ypatingą dėmesį skiriant aukštojo mokslo kokybei gerinti, skirti ženkliai daugiau dėmesio ir lėšų kultūros reikmėms, kurti šeimai draugišką miestą.

„Miestas turi būti visų pirma patrauklus patiems jo gyventojams. Tik tada, kai čia bus patogu ir jauku patiems, norėsis atvykti ir iš kitur. O tam, kad čia dirbti ar studijuoti atvykstantys žmonės liktų ilgam, reikia ir aktyvaus, spalvingo kultūrinio gyvenimo, patrauklių erdvių, visiems prieinamų paslaugų“, – sako A. Bilotaitė.

Politinė reklama bus apmokėta iš TS-LKD kandidatės į merus Agnės Bilotaitės rinkiminės kampanijos sąskaitos. Užs. Nr.2018/11/28


  2018-11-30

  11 komentarai “Nauja jėga Klaipėdai: A. Bilotaitė ir A. Kaveckis pasiryžo Klaipėdą paversti geriausia vieta gyventi”

  1. AvatarAnonimas (IP: 88.118.164.96)

   Nebūna baisiau. Ir anūkas šalia. Ir jie galvoja , kad klaipėdiečiai tokie mulkiai , už juos balsuos? Nu geriau jau E. Masiulis. Ši komanda taip susireikšminusi ,kad mieto žmones jau visai nuvertino.

  2. AvatarAnonimas (IP: 88.118.164.96)

   Pasirinkimo nėra. Gal ir Grubliauskas būtų visai nieko. Kaip jau ten nesakytumėte ,kultūrinis miesto gyvenimas tikrai pagerėjo. Šis vyras tikrai myli Klaipėdą . Ir taip mylėti gali tik tas , kuris užaugo ir gyveno Klaipėdoje. Bėda ta ,kad jis nesusitvarko su savo visais pavaldiniais, kurie okupavę savivaldybę. Labai jau daug visokio plauko privažiavusių , kuriems tas pats ,svarbu sėdėti šiltoje kėdėje. O Klaipėda tikrai graži – tik reikia padorios komandos savivaldybėje ir išvyti visus atsitiktinius atvykusius iš kitur saldesnės duonos

  3. AvatarTiesa, (IP: 84.46.235.90)

   p. A. Bilotaitė atvažiavusi į Klaipėdą pasišnipinėja, pasisukinėja visuomenės surengtose mitinguose ir pasisavinusi visuomenės išsakytas mintis išdėsto savo kandidatės į meres programoje. Šaunu, nieko nereikia pačiai ir begalvoti. Ši ponia visiškai negerbia savo rinkėjų, kurių dėka pateko ir į seimą. Jei ne rinkėjų mandatas, kas ji šiandien būtų – ogi eilinė, niekam nežinoma LR pilietė. Žmonės būkite budrūs!!! Reikia stiprios ir drąsios asmenybės, o ne tuščių tauškalų.

  4. AvatarLaisvas valstietis (IP: 188.69.196.216)

   Blyn, už ką reiks balsuot? Už Grėbliauską nenoriu, nes pats paskelbė, kad ES pinigų 20 mln. savivaldybė pradangino (garbingas žmogus po tokių faktų pats atsistatydintų), Biliotaitė miestą smirdinčia pelke išvadino, o tas jos parankinis kažkoks neaiškus..Socdemai mirę, liberalai pusgyviai…Belieka tik Nina, Ninočka geriausioji!

  5. AvatarSigita (IP: 188.69.194.154)

   Geriausias veilsmas – nieko nedaryti, bet kritikuoti kitus, kurie nori keisti klaipėdiečių gyvenimą. Mes praktiškai esame bačkos dugne. Aidas K. apkeliavęs labai daug šalių, atsivežęs vizijų, kurias ilgai brandino ir dabar bandys visa tai duoti mums- klaipėdoečoams. Konjakas brandintas irgi yra geresnis

  6. AvatarJonas (IP: 86.100.76.243)

   Ei, Kritikuotojai!!! Išrinkite ir leiskite parodyti žmonėms, ką žada padaryti dėl Klaipėdos. tada kritikuokite. nei vienas nėra susikompratmitavęs. Didžiokas doras žmogus. O ką rinksite?Liberalus?Nematote ką padarė su miestu? Socdemus, kurie taip pat jau turėjo merą ir buvo valdžioje?

  7. Avatarnieko tokio (IP: 83.171.17.102)

   tas stovintis ir smirdantis vanduo yra MŪSŲ MYLIMA KLAIPĖDA, taip, kad tokia pradžia jau vieną kandidatę eleminavo…

  8. AvatarAnonimas (IP: 193.219.187.225)

   Avantiūristų chebra. Jūs jiems – tik priemonės konservų žaidimams. Klaipėdos realijų nieko nemato, o kur gi matys jei Klaipėdoje nesilanko…

   • AvatarAnonimas (IP: 88.118.164.96)

    Ir geriau tegul nesilanko. Niekas čia jų nelaukia.

  9. AvatarJonas (IP: 90.131.39.104)

   Bla bla bla…nieko konkretaus, tik skambios nuvalkiotos frazes. Pasisakykit konkreciais infrastrukturos pletros klausimais, kokia jusu nuomone apie stumiama bastionu tilta, danes skvero, atgimimo aikstes vizija?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt