P0

Sveikata

Neįgaliems vaikams dovanojo draugystę su delfinais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-30


Dvi savaitės Lietuvos jūrų muziejaus Delfinų terapijos centre vyko Klaipėdos Rotary klubo „Aditė“ inicijuota stovykla „Delfinų terapija – Lietuvos vaikams“!

Neringos ir Vidmanto Girdvainių nuotr.

Aktyvių moterų klubas apjungė visos Lietuvos „Rotary“ klubus dėl kilnaus tikslo bei dovanojo penkiems vaikams su negalia draugystę su delfinais. Klubas padengė ir dalies šeimų pragyvenimo išlaidas Klaipėdoje.

Jūrų muziejus praneša, kad Delfinų terapijos centrą ir Rotary klubą jungia nevienadienė draugystė. Pasak centro vadovės dr. Brigitos Kreiviniėnės, šis klubas – vienas pagrindinių centro rėmėjų, prisijungęs prie veiklos nuo pirmųjų dienų.

“Delfinų terapijos kaštai yra dideli, ne kiekviena šeima gali sau leisti tokią pagalbą vaikui, – sako Brigita Kreivienienė. – Ši parama padeda ne tik pildyti svajones, bet ir vaduotis iš negalios vaikams.”

Centras jau per metus priima iki 170 vaikų ir suaugusių. Čia teikiamos ne tik delfinų terapijos paslaugos.

Specialistai, išanalizavę kliento poreikius, sudaro individualią dviejų savaičių terapinių užsiėmimų su delfinais programą, į kurią įtraukiama 10 užsiėmimų su delfinais vandenyje, 6 papildomo lavinimo sesijos, kurios parenkamos pagal kliento poreikį (pvz., meninio ugdymo, judesio, sensorinės integracijos, socialinių įgūdžių mokymo ir pan.) ir specialistų konsultacijos.

Esant poreikiui, yra vykdoma kliento video analizės programa, apmokoma, kaip dirbti pagal Sherbornė judesio terapijos programą, HOP intensyvios komunikacijos programą.


2018-11-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt