P0

Kriminalai ir nelaimės

Už merginos išvežimą dirbti prostitute – teisiamųjų suolas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-30


Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate baigtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens gabenimo prostitucijai.

Tyrimas buvo pradėtas, kai 23 metų be žinios dingusios merginos brolis kreipėsi  į pareigūnus.

Pastarieji nustatė, jog nukentėjusioji pati sutiko važiuoti į Vokietiją dirbti prostitute viename naktiniame klube. Jai buvo liepta atidirbti skolą už įdarbinimą ir kelionę, tačiau mergina atsisakė ir kreipėsi į Vokietijos policiją.

Bendradarbiaudami su užsienio kolegomis ir Lietuvos Caritu uostamiesčio kriminalistai nustatė, jog prie merginos išvežimo prisidėjo jos pusbrolis bei gerai policijos pareigūnams žinomi su organizuotu nusikalstamumu siejami asmenys ir jų bendrininkė – 49 metų amžiaus anksčiau tame pačiame viešnamyje Vokietijoje dirbusi klaipėdietė.

Įtariama, kad nukentėjusiosios pusbrolis nuvežė merginą į Šilutę, kur perdavė už narkotikų platinimą teistam, 2016 metais lygtinai iš pataisos namų paleistam Šilutės rajono gyventojui.

Praeityje organizuotos nusikalstamos grupės narys nugabeno merginą pas savo bendrininką į uostamiestį. Pastarasis taip pat anksčiau priklausė organizuotai nusikalstamai grupuotei ir 2010 metais buvo nuteistas 11 metų už labai didelio kiekio heroino laikymą.

2017 metais jis buvo lygtinai paleistas iš pataisos namų. Būtent jo bute mergina praleido naktį iki išvykimo į Vokietiją ir pasirašė skolos raštelį.

Visiems keturiems asmenims pareikšti įtarimai dėl asmens gabenimo šio sutikimu prostitucijai.

Už šį nusikaltimą numatyta laisvės atėmimo iki 6 metų bausmė.

Nukentėjusiosios pusbroliui taip pat pareikštas kaltinimas ir dėl nedidelio kiekio kanapių, rastų jo automobilyje, laikymo.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

 


  2018-11-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt