P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Maltiečių sriuba: šiemet aukota gerokai dosniau (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-02


Sekmadienį nuo vidurdienio Teatro aikštėje maltiečiai ir jiems talkinančios organizacijos bei verslininkai vėl sukvietė klaipėdiečius ir miesto svečius pasidalinti savo gerumu su kitais. Akcija Maltiečių sriuba tapo gražia tradicija pasitinkant Šv. Kalėdas, kai geros valios žmonės aukoja sunkiai besiverčiantiems senjorams.

Šiais metais prie akcijos prisijungė ir Klaipėdos pilies džiazo festivalis bei jo vadovė Inga Grubliauskienė su komanda – muzikantu Laimonu Urbiku, dainininkėmis Evelina Šaltyte–Šreibere ir Elze Grubliauskaite.

Aikštėje tradiciškai buvo galima pasivaišinti ne tik įvairų rūšių sriuba, bet ir “Maximos” tortu. O Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro  auklėtiniai dalijo savo keptus kūčiukus ir keksiukus.

Prie tradiciškai akcijoje dalyvaujančio Klaipėdos mero šįkart prisijungė uostamiestyje gimęs kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda su žmona.

Pasibaigus renginiui paaiškėjo, kad šiemet miestiečiai buvo gerokai dosnesni nei pernai. Praėjusiais metais šiam kilniam tikslui suaukota 270,78 eurų, o šiemet – net 879 eurai.


  2018-12-02

  Vienas komentaras apie “Maltiečių sriuba: šiemet aukota gerokai dosniau”

  1. AvatarZydra (IP: 88.119.138.189)

   Pasimokinkit rašyti pavardžių galūnes…Šiais metais prie akcijos prisijungė ir Klaipėdos pilies džiazo festivalis bei jo vadovė Inga Grubliauskienė su komanda – muzikantu Laimonu Urbiku, dainininkėmis Evelina Šaltytė–Šreiberė ir Elzė Grubliauskaitė.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt