P0

Kriminalai ir nelaimės

Pėsčiųjų perėjoje partrenkė moterį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-05


Antradienį Klaipėdoje automobilis sužalojo moterį, o dar du vairuotojai prie vairo sėdo neblaivūs.

Šiaurės pr. 35 metų moteris, bėgdama per pėsčiųjų perėją, buvo partrenkta „Peugeot“ automobilio, kurį vairavo 71 metų vyras. Medikai sužeistai klaipėdietei  nustatė peties kaulo lūžį.

Sulupės g. praeiviai iškvietė policijos pareigūnus po to, kai automobilis “Audi” atsirėmė į šiukšlių konteinerį mokyklos kieme, įtarus, jog vairuotojas gali būti neblaivus. Dėl to vienas iš praeivių ištraukė automobilio raktelius.

Pareigūnams patikrinus vairuotojo blaivumą, 63 metų vyrui nustatytas sunkus, net 2,99 prom. girtumas. Asmuo buvo išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę kraujo mėginiui paimti, vėliau pristatytas į areštinę.

Girtas naktį 2 val. Taikos pr. automobilį “Volkswagen Golf” vairavo ir 20-metis vaikinas, kuriam alkoholio matuokliu nustatytas 2,30 prom. neblaivumas. Patikrinus duomenų bazes, paaiškėjo, jog šiam piliečiui jau atimta teisė vairuoti transporto priemonę dėl tos pačios priežasties – vairavimo neblaiviam.


2018-12-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt