P0

Nuomonės

Pasidžiaugė, kad nieko nedarys… (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-12-06


(…)“Klaipėda visada išsiskyrė iš kitų miestų kompetentinga švietimo komanda, aukšto lygio švietimo įstaigų vadovais, profesionaliais savo dalyko žinovais ir pilietiškai atsakingais pedagogais, reiklia ir aktyvia tėvų bendruomene ir miestiečių labui dirbančiais politikais (bent jau tuo labai norėčiau tikėti 🙂 ) be jokios abejonės, didelė pagarba Vakarų Lietuvos tėvų forumo atstovams už tai, kad jie stovi vienoje barikadų pusėje su miesto ir šalies pedagogais ir nepasiduoda kai kurių centrinės valdžios asmenų bandymams sukiršinti tėvus ir mokytojus, įstaigų vadovus ir jų pedagogus, miesto valdžią ir švietimo bendruomenę…. Klaipėda yra didelė jėga!”

Tokią džiūgaujančią žinutę trečiadienį savo socialinio tinklo “Facebook” paskyroje patalpino klaipėdietis istorikas, miesto tarybos narys, Švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Arvydas Cesiulis ir pasidalino štai šiuo raštu be datos ir parašų.

Rašto, kuris, net neabejojame, yra tikras, nekomentuosime – skaityti juk moka visi ir patys, viliamės, yra pajėgūs pasidaryti išvadas.

Cituotą įrašą socialiniame tinkle bemat ėmė komentuoti džiūgaujantys raštą pasirašiusiųjų bei jiems prijaučiančiųjų balsai.

Nedrąsūs oponentų balsai buvo bemat sukritikuoti, smagiai pasidžiaugus, kad, prasidėjus ketvirtai Klaipėdos moksleivių bastymosi be pamokų po gatves savaitei, savivaldybės administracija ir miesto politikai, pritariant Vakarų Lietuvos tėvų forumui, nusprendė ir toliau nesiimti jokių žingsnių krizinei situacijai iš beviltiškos padėties gelbėti.

Tik kažin, ar rašto pasirašytojai ir džiūgautojai paklausė tų tėvų, kurie jau ne pirmą dieną samdo savo vaikams korepetitorius, ar juos tenkina šiuo metu Klaipėdos švietimo įstaigas apėmusi visai nebejuokinga komos būsena?

Beje, ar jūs nesusimąstėte, kas gi dirba tais korepetitoriais?


2018-12-06

Vienas komentaras apie “Pasidžiaugė, kad nieko nedarys…”

  1. Kvaila šita rašytoja Martinkienė, kvaila, nes yra ribotų pažiūrų ir mąstymo… Kodėl tėvams turi rūpėti pinigai korepetitoriams, o ne sumokami mokesčiais? Pinigai juk jų pačių. Ir jeigu streiko tikslas ir buvo sudaryti galimybes uždirbti korepetitoriams, tuomet tai labai geras tikslas. Nes gal tada visi: ir valdžia, ir pasikėlę tėvai supras, kad reiktų tikslingai ir skaidriai skirstyti biudžeto pinigus, ir kad be mokytojų valstybės nebus. Kodėl kitose ES valstybėse mokytojai uždirba daug daugiau? Kuo Lietuva prastesnė už Estiją ar Lenkiją? Martinkienė to nežino ir nenori žinoti… nes taip paprasčiau ir labai lietuviška: žemintis ir loti ant tų, kurie išdrįsta paprieštarauti apkiautėjusiai valdžiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt