Kultūra

Klaipėdos žydų bendruomenės nominacija – Ingai Grubliauskienei

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-07


Trečiadienį Lietuvininkų aikštėje iškilmingai buvo įžiebta Didžioji Menora, skelbianti metą linksmajai žydų Chanukai. O Klaipėdos koncertų salėje susirinko Klaipėdos žydų bendruomenė paminėti savo 30 metų gyvavimo sukaktį ir padėkoti neabejingiems žydų kultūrai.

Klaipėdos žydų bendruomenės pirmininkas  Feliksas Puzemskis įteikė nominaciją Klaipėdos Pilies džiazo festivalio vadovei Ingai Grubliauskienei už žydiškosios džiazo kultūros propagavimą ir tradicijų puoselėjimą.

“Nuo seno uostamiestyje vyksta gražus bei prasmingas žydų ir lietuvių bendruomenių bendradarbiavimas. Chanuka įkvepia mus niekada nebijoti kovoti už tai, kas teisinga ir šviesu. Sveikinu žydų bendruomenę su didžiausia švente ir ačiū, kad esate su mumis. Dariau ir darysiu viską, kad Klaipėdą turėtų galimybę išgirsti  žydų muzikos atlikėjus džiazo festivalio metu”, – kalbėjo Klaipėdos Pilies džiazo festivalio vadovė I. Grubliauskienė.


2018-12-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt