P0

Miestas, Svarbu

Muzikinio teatro statybvietėje – įspūdingas įrenginys (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-12-07


Penktadienį į Klaipėdos muzikinio teatro statybvietę iš Baltarusijos atkeliavo įspūdingų gabaritų įrenginys – 190 kub. m talpos priešgaisrinis rezervuaras.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Statybos darbus atliekančios bendrovės „Infes“ statybos projektų vadovas Julius Vaznelis “Atvirai Klaipėdai” pasakojo, kad rezervuaras yra 23,7 m ilgio, tad yra padalintas į dvi dalis, jį vežė du vilkikai. Pagal specialų užsakymą  pagamintas 3,2 m diametro įrenginys bus sujungtas vietoje.

Jis bus įleistas į išbetonuotą maždaug 5 metrų gylio duobę rytinėje sklypo dalyje, arčiau Danės g. 21 namo. Betonavimo darbus ketinama atlikti šią ir kitą savaitę.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Įleistas rezervuaras iš karto bus pripildytas vandeniu.

Realūs teatro rekonstrukcijos darbai prasidėjo rugpjūčio pabaigoje. 17,796 mln. Eur vertės projekto rangovais yra  bendrovės „Infes“ ir „Hidrostatyba“. Rangos darbų sutarties trukmė yra 7 metai, tačiau teatro vadovė Lima Vilimienė yra sakiusi, jog tikisi, kad statybos bus baigtos per trejus metus.

Priminsime, kad teatro rekonstrukcijos eigą galite stebėti specialioje “Atviros Klaipėdos” rubrikoje „Muzikinio teatro metamorfozė“.


  2018-12-07

  2 komentarai “Muzikinio teatro statybvietėje – įspūdingas įrenginys”

  1. AvatarPovilas (IP: 78.57.193.166)

   Kaip baigs per 3 metus, kai dabar turbūt archeologai, radę kelias monetas viską sustabdys amžiams. Atsiminkite kaip buvo prie sudegusio Baltijos kino teatro. Knibinėjo, knibinėjo, užkasė, taip viskas ir liko žolėmis užėję… Nerūpi Vilniuje gyvenantiems valdžios didžiažmogiams kas mūsų Klaipėdėlėje darosi. Pamatysite viskas sustos …

   • AvatarAldona (IP: 195.14.178.14)

    Na, Povilai. Jeigu nežinai – neskiesk nesąmonių.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt