Verslas

Pašte jau galima supakuoti ir Kalėdų kvapą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-09


Lietuvos paštas praneša, jog prieššventiniu laikotarpiu jo skyriuose jau galima su siuntiniu „supakuoti“ ir brangiam žmogui nusiųsti ne tik konkretų daiktą, bet ir Kalėdų kvapą.

Aromatas – tarsi laiko mašina suteikia progą prisiminti seniai lankytas vietas, sutiktus žmones ir patirtas emocijas, tad nenuostabu, kad kvapas – viena svarbiausių žmogaus juslių ir potyrių. Kvapu identifikuojame močiutės kepinius ir namų jaukumą, dėl užuosto pažįstamo kvapo gali sukilti šilti prisiminimai apie brangų žmogų, o užuodę eglės ir citrusinių vaisių kvapą, nesąmoningai pagalvosime apie Kalėdas – tokia aromato asociacijų galia”, – pranešime spaudai cituojama Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Kad siunčiamos dovanos turėtų dvigubą geros emocijos užtaisą, Lietuvos pašto skyriuose  dabar jau galima supakuoti ne tik norimą daiktą, tačiau ir Kalėdų kvapą – tereikia į pakuotę įpurkšti specialiose pakavimo vietose esančio eglutės ir citrusinių vaisių aromato. Pranešama, jog ši paslauga – nemokama.

Klaipėdos centrinis paštas (Liepų g. 16) pirmadieniais – penktadieniais dirbs nuo 9 iki 19 val., šeštadieniais – iki 16 val. Martyno Vainoriaus nuotr.

Įspūdžiui sustiprinti šventines siuntas galima apmokėti naujais kalėdiniais pašto ženklais: jaunosios grafikos dizainerės Paulinos Jančytės sukurtuose pašto ženkluose pavaizduotas apelsinas ir imbierinis sausainis – atributai, be kurių nebeįsivaizduojamas Kalėdų laukimas.

Teigiama, jog tai ne vienintelė gera naujiena Lietuvos pašto klientams: iki 2019 m. sausio 7 d. didžiųjų Lietuvos miestų centriniuose paštuose, klientams pageidaujant, šventiniai laiškai bei atvirlaiškiai bus antspauduojami specialiu „Kalėdų pašto“ antspaudu, be to, šventiniu laikotarpiu ilginamas didžiųjų miestų paštų darbo laikas.

Klaipėdos centrinis paštas (Liepų g. 16) pirmadieniais – penktadieniais dirbs nuo 9 iki 19 val., šeštadieniais – iki 16 val.


2018-12-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt