P0

Regionas

Dovydas Mikelis – “Vieningos Neringos” kandidatas į merus (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-10


Buvęs Neringos savivaldybės vicemeras, dabartinis tarybos narys Dovydas Mikelis, kartu su dar 31 neringiškiu įsteigė visuomeninį rinkimų komitetą „Vieninga Neringa“.

Anot komiteto pranešimo, steigėjai vieningai nutarė kelti D. Mikelio kandidatūrą į Neringos savivaldybės merus.

Į šios kadencijos Neringos miesto tarybą D. Mikelis buvo išrinktas antru numeriu Lietuvos socialdemokratų partijos sąraše, iškart po meru tapusio Dariaus Jasaičio.

D. Mikelis iš vicemero pareigų atsistatydino šį pavasarį ir šio sprendimo plačiau nekomentavo.

„Motyvai – asmeniniai. Sutariame, komandoje liekame, dirbame kartu, einame kartu į 2019-ųjų rinkimus. Atleidžiamas jo prašymu. Jis turi savo šiek tiek asmeninių projektų kitų, kurie nebūtų suderinami su pareigomis. Jis turi šiems metams planų“, – BNS tada sakė D. Jasaitis.


2018-12-10

5 komentarai “Dovydas Mikelis – “Vieningos Neringos” kandidatas į merus”

  1. Kažkas turi imtis tvarkyti apleistus Neringos reikalus.Jei imsis darbu kaip emesi Stasys Mikelis sveikinam,seniai laikas partiju klanus pakeisti.Neringai reikia naujos komandos ir pokyčiu kurie jau 15 metu nevyksta.

    • O kas yra Neringiškiai- tik savivaldybės darbuotojai… ar mes visi turintys nekilnojamąjį turtą Neringoje bei deklaravę gyvenamąją vietą Neringoje. Laukiame pokyčių 👌👌👌

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt