P0

Regionas

Pasveikino kolegos iš Liepojos su šimtmečiu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-10


Klaipėdos apskrities policijos vadovybė su kai kurių padalinių pareigūnais svečiavosi Liepojoje, kur Latvijos policijos įkūrimo šimtmečio proga pasveikino savo partnerius – Kuržemės regiono pareigūnus.

Pranešama, kad Klaipėdos apskrities policininkus su kolegomis iš Kuržemės sieja nuolatinis glaudus bendradarbiavimas: organizuojami bendri patruliavimai Lietuvos ir Latvijos pasienyje, pasitarimai, vykdomi projektai, užsiimama nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevencija.

Aktyviausiems Kuržemės pareigūnams, atsakingiems už bendradarbiavimo su Klaipėdos apskrities policija organizavimą ir plėtojimą, įteikti penki Lietuvos policijos generalinio komisaro skirti I laipsnio policijos pasižymėjimo ženklai „Už nuopelnus“.

 


  2018-12-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt