P0

Politika, Svarbu

Į rinkimų traukinį įšoko dar vienas komitetas (3)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-12-11


Paskutinę įstatymo leidžiamą dieną Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) uostamiestyje įregistravo ir šeštąjį rinkimų komitetą, pasivadinusį “Klaipėdos ateitis”.

Plačiai žinomų žmonių tarp steigėjų neturinčio komiteto koordinatorius Gediminas Ragauskas sako, kad ir nereikia “pelėsiais apkerpėjusių pavardžių”, o komitetas esą vienija įvairių sričių atstovus, nepatenkintus dabartine padėtimi mieste.

“Klaipėdos ateitis” turi ir “Facebook” paskyrą, kurią antradienį sekė 1270 žmonių.

Komitetą “Klaipėdos ateitis” įsteigė 97 asmenys: Gediminas RAGAUSKAS,  Andrius ALŪZA, Rasutė ANUSIENĖ, Praskovja ARTIOMENKO, Lina BAIKŠTIENĖ, Adolfas BALSKUS, Sandra BALSKUVIENĖ, Gediminas BRAČIULIS, Ilona BRUŽIENĖ, Daivida BUDRECKIENĖ, Laura BUIVYDAITĖ, Elvyra BUIVYDIENĖ, Eglė BUTKIENĖ, Danielė BUTKUTĖ, Birutė ČUROVA, Andrius ČUROVAS, Edgaras ČUROVAS, Jurijus ČUROVAS, Indrė ČUROVIENĖ, Eglė DAUKINTIENĖ, Ingrida DOVIDOVSKYTĖ, Sonata ENGELAITIENĖ, Sigitas ENGELAITIS, Danguolė Emilija GERULAITIENĖ, Pranas GERULAITIS, Inga GUŽIENĖ, Diana JABLONSKIENĖ, Daiva JASEVIČIENĖ, Arsenij JEFIŠOV, Giedrius JOKŠAS, Loreta JOKŠIENĖ, Giedrė JONAITIENĖ, Saulius JONAITIS, Zita KENSMINAVIČIENĖ, Andrius KYMANTAS, Karolina KLIMAITĖ, Audrius KNIŪKŠTA, Jelena KOPEYKINIENĖ, Laimutė LIEPINAITIENĖ, Alma LUKAUSKIENĖ, Živilė MARTINAUSKAITĖ, Audrius MARTINAUSKAS, Angelė MARTINAUSKIENĖ, Olga MELNIČIUK, Asta MIRONOVA, Adelė NEMURAITĖ, Kamilė PAURYTĖ, Rimutė POCIENĖ, Brigita PRANCKUTĖ, Jūratė RAGAUSKIENĖ, Jolanta RAMAŠAUSKIENĖ, Audronė RAMONIENĖ, Algirdas REKAŠIUS, Kęstutis RIMKUS, Aleksas RUBINAS, Bronė RUBINIENĖ, Raimondas RUZGINAS, Violeta SAVICKAJA, Natalja SELIVANOVA, Tatjana SIMONENKO, Milda SIPAVIČIENĖ, Robertas SIPAVIČIUS, Reda SKIRPSTAITIENĖ, Gintautas SKIRPSTAITIS, Kristina STANKUVIENĖ, Natalja STARKUTIENĖ, Mindaugas STARKUTIS, Karolina STEPANAVIČIŪTĖ, Nijolė STONKIENĖ, Regina STUOGIENĖ, Gulnara SUMENKOVA, Aldona ŠARŪNIENĖ, Roberta ŠATEIKIENĖ, Kristina ŠČEGLOVIENĖ, Janina ŠOPIENĖ, Ingrida TARGAN, Lilija TUBUTIENĖ, Marius VAIŠVILAS, Nerita VAIŠVILIENĖ, Vida VALIŠKEVIČIENĖ, Marius VALIŠKEVIČIUS, Sandra VASILIAUSKIENĖ, Ieva VITKUVIENĖ, Janina ZDANEVIČIENĖ ir Algimantas ZDANEVIČIUS.

“O jums reikia pelėsiais apkerpėjusių pavardžių? Mus vienija noras viską pakeisti, nes dabar, kaip sakant, sėdime liūne visi, visa Klaipėda. Nežinau, vieniems taip patinka, bet mums nepatinka. Čia žmonės tie, kuriems nepatinka”, – paklaustas, kas gi yra tie komiteto steigėjai, tarp kurių nematyti žinomų asmenų, sakė G. Ragauskas.

Pasak jo, komitetas vienija įvairių sričių atstovus – “yra ir verslininkų, ir teisininkų, ir medikų, ir inžinierių”.

Į klausimą, ar tarp steigėjų yra jau turinčiųjų politinės patirties, pašnekovas atsakė klausimu: “O ar čia reikia didelio patyrimo?”

“Reikia tam tikros patirties, bet man atrodo, kad daug svarbiau vertybės nei patirtis”, – tęsė jis, patvirtinęs, kad tarp komiteto steigėjų nėra politikoje iki šiol dalyvavusių asmenų.

Anot G. Ragausko, klausimas dėl kandidato į merus dar bus svarstomas.

“Kad greičiausiai kelsime, tai taip, bet dar svarstysime dėl kandidatūrų”, – sakė pašnekovas, anot kurio, dar bus svarstomas ir variantas remti kurį nors jau iškeltą kandidatą.

Komiteto kandidatų į miesto Tarybą sąraše esą bus mažiausiai 25 asmenys.

Be komiteto “Klaipėdos ateitis” VRK uostamiestyje yra įregistravusi dar penkis: “Už pokyčius Klaipėdoje”, „Mano Klaipėda“, „Rusakalbė Klaipėda“, „Titov ir teisingumas“ bei „Vytautas Grubliauskas ir komanda“. Pagal tokių darinių skaičių visoje Lietuvoje Klaipėda nusileidžia tik Vilniui – sostinėje užregistruoti 8 komitetai. Po keturis yra užregistruota Šiauliuose ir Zarasų rajone.


2018-12-11

3 komentarai “Į rinkimų traukinį įšoko dar vienas komitetas”

  1. Ne ne, patirties nereikia!!!! Apskritai nieko nereikia- ateini ir valdai!!!! Kazkada vienas “didis” tautos vadas sake, kad valstybe valdyti gali ir melzeja, tai jau musu miesta tikrai bet kas gali!!😀😀😀 juokingiausia bus, kai kuriuos nors is ju tikrai isrinks.. bet greiciau bus labiau liudna, nei juokinga..

  2. Kol jie deklaruos tutta, viesus ir privacius interesus tai is tokiu komitetu liks. Nieko neliks:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt