P0

Švietimas

LCC – Kalėdų dvasia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-13


Kalėdinės nuotaikos jau apgaubė ir LCC tarptautinį universitetą, kuriame trečiadienį skambėjo kalėdinės giesmės ir šurmuliavo jau tradicine tapusi kalėdinė mugė. Joje savo rankdarbius pristatinėjo Klaipėdos mokyklos, užimtumo centrai, įvairūs kolektyvai bei socialines paslaugas teikiančios įstaigos.

Šiuo renginiu prisidedama ir prie kilnaus tikslo – surinktų lėšų dėka sukurti Kūčių stalą Klaipėdos nakvynės namų gyventojams. Šiemet buvo surinkta 483,5 Eur.

Švietimo vidus

Šių metų LCC tarptautinio universiteto kalėdinėje programoje skambėjo ne tik tradiciniai LCC universiteto choro balsai, bet dalyvavo ir įvairūs miesto ansambliai: Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos vaikų choras ir berniukų kvintetas, Vydūno gimnazijos choras, Klaipėdos Karalienės Luizės Jaunimo centro vaikų džiazo studija, Klaipėdos S. Šimkaus konservatorijos džiazo ir populiariosios muzikos ansamblis, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto muzikos pedagogikos ansamblis bei Šeiko šokio teatras.


2018-12-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt