P0

Regionas

Nidoje pasieniečiai susitiko su kolegomis iš Rusijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-13


Trečiadienį  Lietuvoje lankėsi Rusijos Federalinės saugumo tarnybos Pasienio tarnybos įgaliotinis Lietuvos– Rusijos valstybių sienai Nikolajus Pančenko ir Kaliningrado srities pasieniečių delegacija.

Pranešama, kad Nidoje šie pareigūnai susitiko su mūsų šalies Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovais, vadovaujamais tarnybos įgaliotinio Lietuvos – Rusijos valstybių sienai Pagėgių pasienio rinktinės vado Rimanto Timinskio.

VSAT nuotr.

Susitikime dalyvavo ir VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės vadas Donatas Lengvinas bei Pakrančių apsaugos ir Pagėgių pasienio rinktinių pareigūnai.

Abiejų šalių pasieniečiai aptarė padėtį prie Lietuvos ir Rusijos sienos, jos apsaugą bei bendradarbiavimo priemones. Pasieniečiai pasikeitė statistine informacija apie 2018 m. veiklos rezultatus, nelegalios migracijos tendencijas bei aptarė priemones 2019 m., kurios padėtų  saugoti Lietuvos ir Rusijos sieną.

Šalys suderino ir patvirtino Lietuvos ir Rusijos valstybės sienos įgaliotinių 2019 m. darbo planą.

INFORMACIJA

Lietuvos siena su Rusija, kuri kartu yra ir Šengeno sutarties valstybių išorės sausumos siena, iš viso yra 297,12 kilometro ilgio, iš kurių 22,23 kilometro eina teritorine jūra. Trečdalis sienos eina Nemunu.

Didžiąją dalį sienos su Rusija saugo VSAT Pagėgių pasienio rinktinė, dalį ruožo apsaugos užtikrina  Pakrančių apsaugos pasienio rinktinė.


  2018-12-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt