P0

Orai

Į pajūrį atkeliauja žiema

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-15


Lietuvos hidrometeorologinės tarnybos duomenimis, savaitgalį žiema jau turėtų užsukti ir į Vakarų Lietuvą.

Pirmosios snaigės pajūryje pasirodys jau šeštadienį, o stipriau pasnigti turėtų sekmadienio dieną ir pirmadienio naktį. Tiesa, vargu, ar šios sniego dangos pakaks vaikams pasivažinėti rogutėmis nuo kalniukų, juoba kad pirmadienį jau prognozuojama šlapdriba.

2016-ųjų gruodis Klaipėdoje. Palmiros Mart nuotr.

Oro temperatūra nebus labai žema – dienomis laikysis apie minus 1- 0 laipsnių, naktimis vargiai termometro stulpelis nukris žemiau minus 3 laipsnių padalos.

Labiau pašalti turėtų nuo kitos savaitės vidurio, tačiau orai bus žiemiškai malonūs, mat prognozuojamas nestiprus vėjas. Visgi dėl iš pietryčių pučiamo vėjo ir  sąlyginiai nemažos drėgmės, jutiminė oro temperatūra bus keliais laipsniais žemesnė, nei rodys termometro stulpelis. Nuo ketvirtadienio šals labiau – jau ir dienomis gali nukristi iki minus 3-5 laipsnių šalčio.

Pranešama, jog Kuršių marios dar neužšalusios, nedidelis ledas dengia tik mažesnius vandens telkinius. Primenama, jog ant ledo galima lipti, kai jo storis yra ne mažesnis kaip 7 cm.

Hidrometeorologinė tarnyba informuoja, jog šiemet meteorologinė žiema, arba laikotarpis, kai vidutinė paros oro temperatūra nukrinta žemiau 0 laipsnio, šiais metais prasidėjo lapkričio 20–21 d., t. y. vidutiniškai dviem su puse savaitės anksčiau lyginant su daugiamečiais duomenimis.


  2018-12-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt