P0

Fotoreportažai, Miestas

Nuvilnijo tradicinis labdaringas bėgimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-16


Lietuvos verslo kolegija sekmadienį pakvietė į jau šeštąjį šventinį-labdaringą bėgimą, kurio metu surinktos lėšos skiriamos maltiečiams, globojantiems vienišus ir savimi negalinčius pasirūpinti senelius.

Įvairaus amžiaus bėgikai buvo kviečiami suburti spalvotą ir kalėdinį bėgimą – pasipuošti kalėdine kepuraite, pirštinaitėmis, senelio barzdele ar kitokiu raudonu akcentu. Pagrindinė – 2018 žingsnių trasa – tęsėsi Tiltų, Liepų ir Danės gatvėmis, o mažieji (gimę iki 2009 m.) bėgo iki Biržos tilto ir atgal.

Trasą įveikė ir viena mergina, bėgusi su savo šuniuku.

Specialūs prizai buvo įteikti ne tik greičiausiesiems įvairių amžiaus kategorijų bėgikams, bet ir originaliausiesiems, jauniausiam ir vyriausiam bėgimo dalyviams. Jauniausioji, beje, finišo liniją šiemet kirto ant mero rankų.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2018-12-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt