P0

Kriminalai ir nelaimės

Antrą kartą įkliuvo su kontrabandinėmis cigaretėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-17


Uostamiestyje sustabdytame automobilyje pasieniečiai aptiko 1000 pakelių kontrabandinių cigarečių. Paaiškėjo, jog prie vairo sėdėjęs vyras metų pradžioje jau buvo baustas už panašų pažeidimą, tad dabar piniginę paploninti turės dar labiau.

Klaipėdiečiui gresia nuo 5200 iki 6000 eurų bauda. VSAT nuotr.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) praneša, kad sekmadienį pareigūnai vienoje Klaipėdos gatvėje patikrinti sustabdė automobilį „Audi A6“ su lietuviškais numeriais. Jį vairavo 62-ejų klaipėdietis. Pasieniečiai  jau turėjo informacijos, kad šia transporto priemone gali būti gabenamas nelegalus krovinys.

Patikros metu „Audi A6“ salone ir bagažinėje rastos 6 pakuotės, kuriose buvo 1000 pakelių cigarečių „Minsk Capital QS“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo ir laikymo pažeidžiant nustatytą tvarką klaipėdiečiui gresia nuo 5200 iki 6000 eurų bauda. Po apklausos sulaikytasis paleistas, o cigaretės saugomos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

Su įkalčiais įkliuvęs vyras yra žinomas teisėsaugininkams: kovo mėnesį jis už tai jau buvo baustas 4000 eurų bauda.


  2018-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt