P0

Miestas

Į Klaipėdą vėl atkeliaus Betliejaus taikos ugnis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-17


Gruodžio 18 d. į Lietuvą jau 24-ąjį kartą atkeliaus Betliejaus taikos ugnis. Gruodžio 19-ąją, 11.06 val. Klaipėdos geležinkelio stotyje Vilniaus skautai ją perduos Klaipėdos kolegoms ir kitoms jaunimo organizacijoms, prisidedančioms prie ugnies dalinimosi.

Gruodžio 21 d. 11 val. ugnis bus perduota Klaipėdos merui, o 23 d. ji bus dalinama visose Klaipėdos katalikų bažnyčiose, 24 d. -Klaipėdos miesto evangelikų liuteronų bažnyčioje.

Betliejaus taikos ugnis – tai simbolinė akcija, skirta žmonijos taikai ir brolybei. Ji buvo pradėta radijo ir televizijos transliuotojo ORF iniciatyva 1986 m. Austrijoje, Linco mieste. Idėja kilo socialinės paramos akcijos „Šviesa tamsoje“ metu. Kasmet ypač pasižymėjęs vaikas iš Austrijos keliauja į Palestiną ir Betliejuje uždega žvakę. Šiemet Taikos ugnį uždegė 11-metis Niklasas Lehneris.

Šiemetinis akcijos šūkis – „Taikos ugnis – vienijanti įvairovę“.


  2018-12-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt