P0

Politika, Svarbu

Dar vienas kandidatas į merus – Kazys Paulikas (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-18


Visuomeninis rinkimų komitetas “Mano Klaipėda” antradienį pranešė, jog jo iniciatyvinė grupė nusprendė, kad šios politinės jėgos kandidatas į merus bus verslininkas Kazys Paulikas.

Komiteto iniaciatyvinę grupę sudaro Gintaras Bendžius, Raimondas Beliauskas, Henrikas Vaitiekūnas, Saulius Savickis, pats K. Paulikas ir Natalija Mogučaja-Vaineikienė.

Prieš tai “Mano Klaipėda” savo paskyroje socialiniame tinkle “Facebook” inicijavo interaktyvų balsavimą, kuriame surengė tris galimų kandidatų į merų dvikovas. Iš viso balsavime esą dalyvavo beveik 500 asmenų.

“Laikas budinti Klaipėdą: nors pastaraisiais metais padaryta nemažai, vis dėlto savivaldos veiksmai neatitinka šiuolaikinio gyvenimo tempo ir ritmo. Miesto valdymas vyksta letargo stadijoje, kai ir partinės užduotys trukdo, ir asmeniniai interesai atima teisę iš klaipėdiečių jaustis savo miesto šeimininkais”, – rašo K. Paulikas kartu su pranešimu spaudai išplatintame kreipimesi.

Jis tikina, kad suburta “veikli įvairių sričių specialistų komanda” žino, kaip Klaipėdą paversti “Vakarų Lietuvos regiono flagmanu”.

K. Paulikas būdamas Liberalų ir centro sąjungos nariu buvo išrinktas į miesto Tarybą 2003–2007 metų kadencijai.

K. Paulikas yra vienintelis UAB “Investicijų spektras” akcininkas. Pastaroji bendrovė yra vienintelis UAB “Nesė Group”, užsiimančios pramogų, lošimų ir maitinimo bei nekilnojamojo turto verslu, savininkas.

„Nesė group“ vienija tris įmones – tai UAB „Nesė“, teikianti azartinių lošimų organizavimo paslaugas, UAB „Sėkmės tiltas“, teikianti viešojo maitinimo, renginių organizavimo ir apgyvendinimo paslaugas ir UAB „Pramogų bankas“, užsiimanti nekilnojamojo turto valdymu. Kompanijos ištakos siekia 1991 metus, kai buvo įsteigta UAB „Nesė”, kuri pradėjo savo veiklą Klaipėdos mieste nuo viešbučių ir kavinių verslo. 1997 m. įkurta bendrovė „Sėkmės tiltas“, o UAB „Nesė“, įsigaliojus Azartinių lošimų įstatymui, tapo pirmąja lietuviško kapitalo bendrove Lietuvoje, 2002 m. atidariusia pirmuosius lošimų namus”, – taip pristatoma “Nesė Group” jos interneto svetainėje.


2018-12-18

4 komentarai “Dar vienas kandidatas į merus – Kazys Paulikas”

  1. Kazino vadas bus meras? Nejaugi klaipėdiečiai balsuotų už tokio nemoralaus biznio veikėją?

  2. Tropicano (ar kažkaip panašiai) vadinosi dar viena vieta (“įmonė”) prie stadiono, kurios turbūt nenori įtraukti į įmonės puslapį ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt