P0

Fotoreportažai, Miestas

Policijoje – popietė su Telšių vyskupu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-19


Klaipėdos apskrities policijoje, artėjant Kalėdoms, antrus metus iš eilės lankėsi ir policijos pareigūnų dvasią kėlė bei tikrąją šventės prasmę priminė J. E. Telšių vyskupijos vyskupas Kęstutis Kėvalas.

Policijos nuotr.

Pasidalinti vyskupo atgabentais kalėdaičiais, paskanauti tradicinių kūčiukų ir Klaipėdos policijos kapeliono, kunigo Viliaus Viktoravičiaus spanguolių kisieliaus bei palinkėti vieni kitiems gražių, viltingų švenčių susirinko policijos pareigūnai iš visos Klaipėdos apskrities.

Juos pasveikinęs dvasios ganytojas linkėjo kelti didžiuosius prasmės klausimus.

„Dievas įžengė tarp žmonių ir suprantamai atsakė, kas yra gyvenimo esmė ir ko tikėtis“, – kalbėjo J. E. K. Kėvalas. Jis ragino visus būti ne „džiunglių įstatymų“ liudytojais, o viena šeima, tikinčia, kad pasaulis – draugiška vieta.

Pareigūnus sveikino ir Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, ir apskrities policijos kapelionas kunigas V. Viktoravičius, kurio palinkėjimas buvo lakoniškas – „Dieviško santykio vieniems su kitais“.

Kalėdų susitikimo metu ne vienam penkiolika ir daugiau metų ištarnavusiam pareigūnui įteiktas policijos pasižymėjimo ženklas „Už ištarnautus metus“.

Kai kurie pareigūnai pasipuošė naujais antpečiais ar aukštesniosios grandies laipsnį atspindinčiais kaklaraiščiais.

Penkis policijos pareigūnus, pasižymėjusius tarnyboje, itin šiltai pasveikino būrys Klaipėdos Rotary klubo „Concordia 1826“ narių su partneriais.


2018-12-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt