P0

Fotoreportažai, Sveikata

Pristatomi Jūrininkų poliklinikos projekto konkurso darbai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-19


Klaipėdos savivaldybės administracijos kartu su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija paskelbtam atviram naujo Jūrininkų sveikatos priežiūros centro pastato projektavimo konkursui iš viso buvo pateikta 12 darbų.

Detaliau su konkursui pateiktais darbais galima susipažinti specialioje internetinėje svetainėje.

Viešai apžiūrėti konkursui pateiktų darbų ekspoziciją jau galima nuo šio trečiadienio, gruodžio 19 d., Kultūros fabrike, Bangų g. 5A -1 aukšte. Čia ekspozicija veiks iki 2019 m. sausio 11 d. darbo dienomis nuo 8.30 iki 18 val.

Viešas darbų aptarimas numatomas sausio 11 d. 10 val. Kultūros fabrike, kurio metu konkurso darbus pristatys recenzentai architektai Vaidotas Dapkevičius ir Vigilija Paulionienė.

Pranešama, kad konkurso projektų vertinimo komisiją sudaro žinomi architektai ir urbanistai – Edgaras Neniškis, Rokas Kilčiauskas, Edmundas Andrijauskas, Jūrininkų sveikatos priežiūros centro vyr. gydytojas Saulius Dabravalskas bei Klaipėdos miesto savivaldybės atstovai – architektas Almantas Mureika, Kastytis  Macijauskas ir Marijus Mockus.

INFORMACIJA

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras – visos šeimos gydymo centras, teikiantis tik aukščiausios kokybės sveikatos priežiūros paslaugas, kurios paremtos profesionalumu, paslaugumu, patikimumu ir atsakingumu bei paprastumu ir patogumu.

Jūrininkų sveikatos priežiūros centras orientuotas į kasdienes medicinines paslaugas, šeimos mediciną. Pastatas turėtų būti modernus, aukštos energinės klasės, kokybiškas, funkcionalus, optimalaus kokybės ir kainos santykio, puikiai paskirstytas erdvėje ir integruotas urbanistinėje aplinkoje, pritaikytas skirtingoms gyventojų amžiaus grupėms, patogus ir saugus darbuotojams.


  2018-12-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt