P0

Fotoreportažai, Verslas

Veikia net dvi kalėdinės mugės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-22


Nuo šeštadienio ryto vienai dienai “Švyturio” arenoje įsikūrė Didžioji kalėdinė Klaipėdos mugė, o Teniso arenoje (buvusi Ledo arena Šilutės plente) jau nuo ketvirtadienio veikia mugė “Mėmelio Kalėdos 2018“. Pastaroji kvies dar ir sekmadienį.

Organizatoriai teigė, kad „Švyturio“ arenoje susiburė per 250 prekybininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos. Specialiai suskirstytose zonose jie siūlo nuo maisto iki tekstilės gaminių. Mugėje sudaryta galimybė pakuoti dovanas, veikia ir specialios nemokamos kalėdinių dekoracijų dirbtuvėles, o mažieji gali nemokamai žaisti stalo žaidimus. VŠĮ „Žaliasis taškas“ ir Klaipėdos miesto savivaldybė čia kviečia į Žaliąjį stendą.

Mugė „Mėmelio Kalėdos 2018“, anot organizatorių, dalyvauja apie 120 prekybininkų, atvykusių iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių. Kalėdinių dovanų pakavimo dirbtuvėles čia rengia uostamiestyje  kūrybinių dirbtuvių studija „Artmanija studija“. Šios mugės organizatoriai irgi pasirūpino užsiėmimais šeimoms su vaikais.

Sekmadienį ši mugė dirbs nuo 9 val. iki 16 val.

Į abi muges įėjimas yra nemokamas.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2018-12-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt