P0

Kriminalai ir nelaimės

Nepilnamečiai Kalėdas sutiko areštinėje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-12-25


Ne visiems klaipėdiečiams Kūčių vakaras buvo ramus – du iš jų nukentėjo nuo plėšikų, viena moteris buvo užpulta Gargžduose.

Policija praneša, kad apie 22 val. Herkaus Manto g. du girti nepilnamečiai – 16-metis (1,54 prom.) ir 17-metis (1,38 prom.), įbėgę į kambarį, sumušė ten gulinčius 65 ir 59 metų vyrus bei, paėmę peilį, grasino juos sužaloti, jei negaus pinigų.

Jauniesiems plėšikėliams šios Kūčios ir Kalėdos turėtų įsiminti ilgam – juos policija sulaikė ir šventes “švęsti” pasiuntė į areštinę.

Ten pat atsidūrė ir vienas gargždiškis, kuris apie 17 val. Gargžduose, J.Basanavičiaus g. pribėgęs prie 60-metės moters iš už nugaros pačiupo jos turėtą rankinę, po ko moteris pargriuvo. Plėšikas rankinės įsikibusią moterį dar vilko žeme, po to pasišalino.

Netrukus pareigūnai sulaikė šiuo nusikaltimu įtariamą asmenį, kuris irgi Kalėdas sutiko areštinėje.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl plėšimo.


2018-12-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt