P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Maudėsi su vėjeliu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-01


Sausio 1-ąją, popiet, apie 20 sveikuolių su Seimo nariu valstiečiu Dainiumi Kepeniu priešaky II Melnragėje metus ir vėl pradėjo tradicinėmis maudynėmis, nors vėjo gūsiai tuo metu siekė iki 17 m/s.

Šįkart sveikuoliai turėjo ir “konkurentų” – dar  jiems mankštinantis, bėgant nedidelį nuotolį, šaltas jūros bangas vis išbandydavo gelbėjimo stoties pastate įrengtoje pirtelėje besikaitinę pirtininkai. Taip pat ir sveikuoliai, ir kai kurie jų maudynes stebėję žmonės patyrė jūros pokštą – netikėtai atsiritusi “ilga” banga išmaudė ir juos, o grįždama nusinešė kai kurių sveikuolių šlepetes, batus, drabužius.

Jūroje šį kartą be sveikuolių ir pirtininkų netrūko ir jėgos aitvarų mėgėjų.

Pasak Dainiaus Kepenio, šią tradiciją jis nepertraukiamai tęsia nuo 1987 metų, kai pirmą kartą sausio 1-ąją nėrė į Baltijos bangas I Melnragėje.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2019-01-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt