Uostas ir jūra

“Klaipėdos naftos” valdyboje – britas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-02


Valstybės valdomos AB „Klaipėdos nafta“ Stebėtojų taryba sausio 2 d. paskyrė penktąjį valdybos narį – ilgametę patirtį globaliame dujų ir naftos versle turintį britą Ian Bradshaw.

Įmonės pranešime teigiama, kad I. Bradshaw yra prisidėjęs prie sėkmingo didelės vertės bei apimties projektų visame pasaulyje įgyvendinimo. Paskirtasis KN valdybos narys daugiau nei 20 metų dirbo su tarptautiniais „Shell“ projektais, buvo bendrovės „Shell International Exploration and Production“ verslo vystymo direktorius. I. Bradshaw taip pat dirbo tarptautinėje dujų ir naftos bendrovėje „BG Group“, kurioje ėjo įvairias vadovaujamas pareigas, o pastaruosius trejus metus ėjo bendrovės „Trans Adriatic Pipeline AG“ vykdomojo direktoriaus pareigas bei vadovavo įvairių energetikos projektų plėtrai Pietų Europoje.

I. Bradshaw patirtis apima kompleksinių verslo pokyčių valdymą, ilgalaikių verslo tikslų vykdymą dirbant ties projektais skirtinguose žemynuose bei šalyse, pasižymėjusiose įvairiais politinės bei reguliacinės aplinkos iššūkiais.

KN Stebėtojų tarybos pirmininkas Eimantas Kiudulas pabrėžė, kad į KN valdybą ieškota tokio kandidato, kuris savo kompetencija ir žiniomis galėtų reikšmingai prisidėti siekiant KN strateginių tikslų vystyti tarptautinius SGD projektus ir toliau plėsti Klaipėdos SGD terminalo vertės grandinę regione. Tam buvo skelbiamas konkursas, kuriame dalyvavo per 30 kandidatų ne tik iš Lietuvos, bet ir visos Europos.

„Ieškojome lyderio, kuris turėtų sukaupęs ilgametę patirtį tarptautiniame naftos ir dujų versle, būtų aktyvus šio sektoriaus dalyvis ir atitiktų KN verslo filosofiją. Ian Bradshaw kandidatūra visiškai atitiko mūsų keltus kriterijus ir lūkesčius. Tai ambicingas žmogus, kuris strategiškai galvoja apie verslo pokyčius ir iššūkius. Jo požiūris, vertybės ir įspūdinga tarptautinės veiklos patirtis dujų ir naftos sektoriuje lėmė mūsų sprendimą nepriklausomu valdybos nariu pasirinkti būtent šį kandidatą“, – sakė E. Kiudulas.

KN valdybą sudaro 5 nariai, įskaitant jos pirmininką, iš kurių ne mažiau kaip 3 nariai turi būti nepriklausomi. Valdybos narius 4 metams renka ir atšaukia Stebėtojų taryba. Paskyrus I. Bradshaw suformuota pilna KN valdyba, kurią taip pat sudaro jos pirmininkas Giedrius Dusevičius, nariai Mantas Bartuška, Dainius Bražiūnas bei Bjarke Polsonas.


2019-01-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt