P0

Sportas

Taikliausi – du neptūniečiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-01-05


Artėjant 25-ajam LKL „Snaiperio“  konkursui, kuris vasario vyks per Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą (rengiamas vasario 16-17 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje), LKL paskelbė, kad šiuo metu lygos taikliausiųjų kategorijoje pirmauja net du Klaipėdos „Neptūno“ atstovai.

Taikliausiai lygoje iš toli atakuoja Kyle Weaver – jis pataikė 54,6 proc. tritaškių (12/22). Įkandin jam seka komandos draugas Lorenzo Williams – 50 proc. taiklių tritaškių (34/68).

Kyle Weaver. Manto Bučnio nuotr.

Į šią kategoriją patenka krepšininkai, sužaidę bent 50 proc. savo komandos rungtynių ir vidutiniškai išmetę bent po vieną tritaškį per rungtynes.

LKL „Snaiperio“ konkurse kiekviena komanda deleguos po vieną žaidėją. Pernai pirmą kartą po daugiau nei dešimtmečio krepšininkai konkurse dalyvavo su savo komandų marškinėliais – iki tol visi varžėsi su specialiai konkursui pagamintomis aprangomis. Nors šiemet konkursą pristatys internetinių lošimų prekės ženklas CBet.lt, „Snaiperio“ konkurso dalyviai vėl varžysis su savo klubų aprangomis siekiant lengvesnio žaidėjų atpažįstamumo.

Be 10 klubų deleguotų atstovų, vieną dalyvį į „Snaiperio“ konkursą svečio teisėmis gali pakviesti LKL, o vienas žaidėjas užsitikrins kelialapį į konkursą būdamas taikliausias lygos metikas po dviejų LKL ratų.

Tačiau ne taiklumas rungtynėse visada lemia sėkmę LKL „Snaiperio“ konkurse. Pernai konkurse triumfavo tuometis Vilniaus „Lietuvos ryto“ žaidėjas Mindaugas Lukauskis. Šį sezoną „Skycop“ garbę ginantis puolėjas pagal tritaškių taiklumą lygoje tėra 38-as (34,1 proc. – 15/44).

„Neptūno“ atstovai laimėję net aštuonis LKL „Snaiperio“ konkursus, o pernai po dviejų čempionato ratų taikliausias taip pat buvo „Neptūno“ žaidėjas Jerry Johnsonas. Vis dėlto jis išvyko į gimtinę ir konkurse jį pakeitė antras taikliausias lygos metikas Anthony Irelandas iš Utenos „Juventus“, kuris konkurse neįveikė atrankos barjero.


  2019-01-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt